تاریخ انتشار خبر: ۲۵ , شهریور, ۱۳۹۳ | ۲۱:۰۹:۳۳
کد خبر : 17194

دانشگاه آزاد دزفول پذیرای ۴ هزار دانشجوی جدید الورود است

ناصر سراج خرمی در گفت‌و‌گو با خبرنگار مااظهار کرد: دانشگاه جامع آزاد دزفول به عنوان یک قطب علمی و پژوهشی در خوزستان در زمینه‌های مختلف از جمله پزشکی، فنی و مهندسی و کشاورزی به تربیت متخصص می‌پردازد. وی گفت: در سال تحصیلی جدید ۹۳- ۹۴ دانشگاه آزاد دزفول پذیرایی بیش از ۴ هزار دانشجوی جدیدالورود […]

ناصر سراج خرمی در گفت‌و‌گو با خبرنگار مااظهار کرد: دانشگاه جامع آزاد دزفول به عنوان یک قطب علمی و پژوهشی در خوزستان در زمینه‌های مختلف از جمله پزشکی، فنی و مهندسی و کشاورزی به تربیت متخصص می‌پردازد.

وی گفت: در سال تحصیلی جدید ۹۳- ۹۴ دانشگاه آزاد دزفول پذیرایی بیش از ۴ هزار دانشجوی جدیدالورود است.

سراج خرمی بیان کرد: از سال تحصیلی جدید در دوره دکترا در ۳ رشته برق قدرت، مهندسی مکانیک گرایش تبدیل انرژی و کامپیو‌تر برای اولین بار دانشجو پذیرش می‌شود.

وی گفت: در دوره کار‌شناسی ارشد نیر با رایزنی‌های صورت گرفته در گرایش خاک‌شناسی و بذر کشاورزی و مهندسی عمران آب دانشجوی جدید پذیرش می‌شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی دزفول بیان کرد: برای همه دانشجویان دانشگاه امکانات رفاهی از قبیل خوابگاه و غذای گرم ارائه می‌شود.

وی درباره وضعیت خوابگاه‌ها نیز افزود: خوابگاه‌های دانشگاه به لحاظ ساختمان و سایر امکانات از وضعیت مناسبی برخوردار هستند.

سراج درباره میزان افزایش شهریه دانشجویان در مقاطع مختلف نیز گفت: شهریه امسال دانشجویان طبق مصوبه سازمان مرکزی بیش از ۱۵ درصد افزایش پیدا نخواهد کرد.

وی گفت: برنامه‌های فرهنگی از قبیل اردوی تفریحی در دزفول برای دانشجویان جدیدالورود در نظر گرفته شده است.

تسنیم

اشتراک مطلب با :