تاریخ انتشار خبر: ۲۵ , شهریور, ۱۳۹۳ | ۲۰:۲۰:۲۴
کد خبر : 17188

افتتاح پروژه ثبت اطلاعات جغرافیایی (GIS) در دزفول

به گزارش دزنا ۲۴، محسن نمازی‌فر ظهر امروز در گفتگو به خبرنگار ما اظهار داشت: دزفول دومین شهرستان استان خوزستان به لحاظ جمعیتی است و دارای هشت شهر اقماری بوده و تعداد بسیار زیادی روستا را در قسمت‌های غربی و جنوبی خود جای داده است. مدیر توزیع برق دزفول افزود: بخش‌های سردشت و شهیون نیز […]

به گزارش دزنا ۲۴، محسن نمازی‌فر ظهر امروز در گفتگو به خبرنگار ما اظهار داشت: دزفول دومین شهرستان استان خوزستان به لحاظ جمعیتی است و دارای هشت شهر اقماری بوده و تعداد بسیار زیادی روستا را در قسمت‌های غربی و جنوبی خود جای داده است.

مدیر توزیع برق دزفول افزود: بخش‌های سردشت و شهیون نیز گستردگی جغرافیایی این شهرستان را دو چندان کرده است.

این مسئول گفت: دزفول با داشتن ۱۱ ایستگاه فوق توزیع ۱۳۲kv و یک ایستگاه اصلی ۴۰۰ و با بیش از ۱۲۵ هزار مشترک از طرف مدیران شرکت به ‌عنوان منطقه نمونه و نخستین شهرستان استان برای اجرای پروژه GIS انتخاب شد.

وی تصریح کرد: اجرای این پروژه با اهداف شبیه‌سازی شبکه (دسترسی سریع و آسان به اطلاعات توسط تمام کاربران) کاهش خطاهای انسانی و تسریع و سهولت در ارائه خدمات به مردم، از ۲۰ اسفندماه ۸۹ آغاز شده که برداشت بخش اعظم اطلاعات شبکه توزیع برق شهرستان در هفتم اسفندماه سال ۹۰ به پایان رسید.

نمازی‌فر متذکر شد: در سال ۹۱ ورود اطلاعات شبکه به نرم‌افزار آغاز شد و تا شهریور ۹۲ ادامه داشت و از آن تاریخ به بعد با انتخاب ایستگاه فرعی دزفول به‌عنوان ایستگاه نمونه برای به‌روزرسانی و برقراری همه لینک‌ها اعم از کنترل پروژه، کنترل بار، مشترکین و ۱۲۱، عملیات به‌روزرسانی سیستم آغاز شده است.

اشتراک مطلب با :