تاریخ انتشار خبر: ۲۳ , شهریور, ۱۳۹۳ | ۲۰:۵۷:۳۷
کد خبر : 17138

امکان ثبت نام مجدد برای داوطلبان ورود به دانشگاه آزاد اسلامی/ ۱۲ رشته پرطرفدارکارشناسی به رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد دزفول اضافه شد

به گزارش دزنا ۲۴، سایت ثبت نام بدون آزمون مقاطع کار‌شناسی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی باز می باشد و داوطلبانی که تا کنون موفق به ثبت نام نشده اند، می توانند با مراجعه به سایت www. azmoon. org نسبت به ثبت نام خود اقدام و با در دست داشتن رسید ثبت نام، به […]

به گزارش دزنا ۲۴، سایت ثبت نام بدون آزمون مقاطع کار‌شناسی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی باز می باشد و داوطلبانی که تا کنون موفق به ثبت نام نشده اند، می توانند با مراجعه به سایت www. azmoon. org نسبت به ثبت نام خود اقدام و با در دست داشتن رسید ثبت نام، به واحد های دانشگاهی مراجعه و نسبت به تحویل مدارک و ثبت نام نهایی خود اقدام نمایند.
محسن حسین سوزنگرون مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول با اشاره به باز شدن مجدد سایت ثبت نام های بدون آزمون، از اضافه شدن ۶ رشته جدید و پرطرفدار در مقاطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته این واحد دانشگاهی خبر داد.
سوزنگرون افزود: در مقطع کارشناسی پیوسته رشته های معماری داخلی، مهندسی پزشکی – گرایش بیو متریال، مهندسی رباتیک، زبان و ادبیات انگلیسی، و در مقطع کارشناسی ناپیوسته رشته های مهندسی تکنولوژی مکانیک خودرو و مهندسی تکنولوژی ارتباطات و فناوری اطلاعاتict – گرایش دیتا از رشته های جدید در این واحد دانشگاهی می باشند که برای مهرماه دانشجو می پذیرند.
در ادامه مدیر روابط عمومی واحد دزفول گفت: با توجه به درخواست های بالای داوطلبان برای ورود به دانشگاه در رشته های با آزمون این واحد دانشگاهی، تلاشهای فراوانی ازسوی مسؤلین و بویژه شورای گسترش رشته ها صورت گرفت، که در نتیجه دانشگاه آزاد دزفول در حال حاضر در تمام رشته های مقاطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته ( بجز رشته های پرستاری و مامایی) بدون آزمون دانشجو می پذیرد.
سوزنگران” رشته های حقوق، مهندسی پزشکی – گرایش بیو الکتریک، مهندسی برق، مهندسی عمران و مهندسی مکانیک را از رشته های پر طرفداری عنوان کرد که به تازگی به لیست بدون آزمون ها افزوده شده است.
این مسؤل از دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول تأکید کرد: دانشگاه آزاد اسلامی دزفول به عنوان یکی از بزرگترین مراکز آموزش عالی جنوب و غرب کشور با امکانات تخصصی و فوق تخصصی در رشته های مدرن آموزش عالی، مجهزترین فضاهای آموزشی و بهترین امکانات و فضاهای رفاهی با حدود ۱۷ هزار نفر دانشجو چون نگینی سبز در آسمان آموزش عالی ایران می درخشد

اشتراک مطلب با :
, , , ,