تاریخ انتشار خبر: ۲۲ , شهریور, ۱۳۹۳ | ۲۱:۲۰:۲۰
کد خبر : 17124

پیکر ۷۰ شهید فردا از مرز شلمچه به میهن باز می‌گردد

حسین عشقی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در خرمشهر اظهار داشت: فردا راس ساعت ۱۰ صبح پیکر ۷۰ شهید گلگون کفن دوران دفاع مقدس در مرز شلمچه از عراق به کشور باز می‌گردند. وی تصریح کرد: این شهدا طی عملیات تفحص در یک ماه گذشته توسط اعضای کمیته جستجوی مفقودان در محدوده جزایر مجنون، […]

حسین عشقی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در خرمشهر اظهار داشت: فردا راس ساعت ۱۰ صبح پیکر ۷۰ شهید گلگون کفن دوران دفاع مقدس در مرز شلمچه از عراق به کشور باز می‌گردند.

وی تصریح کرد: این شهدا طی عملیات تفحص در یک ماه گذشته توسط اعضای کمیته جستجوی مفقودان در محدوده جزایر مجنون، فاو و شرق دجله کشف شده‌اند.

مسئول قرارگاه کمیته مفقودین کل نیروهای مسلح افزود: پیکر این ۷۰ شهید از مرز شلمچه به معراج شهدای اهواز منتقل و در آن محل مراسمی دیگری در استقبال از این پیکرهای مطهر برگزار می شود.

به گزارش خبر گزاری فارس مراسم استقبال از شهدا فردا راس ساعت ۱۰ صبح در مرز شلمچه و با حضور مردم شهیدپرور برگزار می‌شود. قرار است راس ساعت ۸ صبح در دو محل مقابل مسجد جامع خرمشهر و میدان مطهری این شهرستان وسیله برای ایاب و ذهاب شهروندان به شلمچه مهیا باشد.

اشتراک مطلب با :