تاریخ انتشار خبر: ۱۹ , شهریور, ۱۳۹۳ | ۱۱:۲۹:۴۰
کد خبر : 17082

زمان و چگونگی ثبت نام ورودی های جدید با آزمون و بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی

به گزارش دزنا ۲۴، زمان و چگونگی ثبت نام ورودی های جدید با آزمون و بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد. محسن حسین سوزنگرون مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول گفت: با توجه به اعلام نتایج داوطلبان با آزمون و بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی، پذیرفته شدگان می بایست همزمان با سراسر […]

به گزارش دزنا ۲۴، زمان و چگونگی ثبت نام ورودی های جدید با آزمون و بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد.
محسن حسین سوزنگرون مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول گفت: با توجه به اعلام نتایج داوطلبان با آزمون و بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی، پذیرفته شدگان می بایست همزمان با سراسر کشور از روز شنبه ۹۳/۶/۲۲ به واحدهای دانشگاهی مراجعه و نسبت به ثبت نام و تحویل مدارک خود اقدام نمایند.

سوزنگرون افزود: تا کنون اسامی پذیرفته شدگان کارشناسی پیوسته بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی از طریق معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی اینترنتی www.azmoon.org اعلام شده و نتایج کارشناسی ناپیوسته بدون آزمون و همچنین پذیرفته شدگان در رشته های با آزمون به تدریج اعلام خواهد شد.
مدیر روابط عمومی واحد دزفول خاطر نشان کرد، پذیرفته شدگان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول با مراجعه حضوری به این واحد دانشگاهی به آدرس: دزفول، کوی آزادگان – بلوار دانشجو- دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول – سالن شهید دانش و با در دست داشتن مدارک زیر نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.
۱- شناسنامه (اصل و تصویر تمامی صفحات)
۲- کارت ملی ( اصل و تصویر پشت و رو )
۳- عکس ۳*۴ ( ۶قطعه)
۴- مدرک مشخص کنند ه وضعیت نظام وظیفه (ویژه برادران)
۵- مدرک تحصیلی کاردانی برای رشته های کارشناسی ناپیوسته و مدرک پیش دانشگاهی برای متقاضیان کارشناسی پیوسته.

اشتراک مطلب با :