تاریخ انتشار خبر: ۱۹ , شهریور, ۱۳۹۳ | ۱۱:۱۵:۲۰
کد خبر : 17075

برگزاری اردوی «سبک زندگی ایرانی اسلامی و با موضوع حفاظت از محیط زیست» در دزفول

دزنا ۲۴ امین‌الله محراب امروز در گفت‌وگو با خبرنگارما اظهار کرد: اردوی استانی نوجوانان دختر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان خوزستان با محوریت «سبک زندگی ایرانی اسلامی و با موضوع حفاظت از محیط زیست» با حضور هنرجویان کانون‌های شهرستان‌های مختلف استان به مدت سه روز برگزار شد. وی افزود: این اردو به میزبانی […]

دزنا ۲۴ امین‌الله محراب امروز در گفت‌وگو با خبرنگارما اظهار کرد: اردوی استانی نوجوانان دختر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان خوزستان با محوریت «سبک زندگی ایرانی اسلامی و با موضوع حفاظت از محیط زیست» با حضور هنرجویان کانون‌های شهرستان‌های مختلف استان به مدت سه روز برگزار شد.

وی افزود: این اردو به میزبانی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان دزفول در محل اردوگاه شیخ مرتضی انصاری محقق شد.

مسئول انجمن محیط زیست دزفول تصریح کرد: این اردو که با حضور ۶۵ نفر از هنرجویان و مربیان کانون‌های شهرستان‌های مختلف اجرا شد برنامه‌های مختلفی در راستای شکوفایی استعدادهای هنرجویان از جمله آموزش‌های اولیه کوهنوردی، کارگاه‌های خلاقیت‌های دوختنی، کارگاه‌های ادبی و عکاسی، آموزش‌های محیط زیست توسط انجمن آوان سبز دزفول، کارگاه‌های سفال و اجرای تئاتر را به همراه داشت.

محراب عنوان کرد: همچنین هنرجویان و مربیان از اماکن تاریخی و گردشگری دزفول از جمله پل ساسانیان، موزه مردم شناسی کرناسیان، خانه تاریخی سوزنگر و ساحل رودخانه دز بازدید کردند.

اشتراک مطلب با :