تاریخ انتشار خبر: ۱۷ , شهریور, ۱۳۹۳ | ۱۲:۰۶:۲۶
کد خبر : 17027

رییس شورای شهر دزفول: اختلاف پیش آمده در شورای اسلامی این شهر مورد تایید نیست

‘ حمید آستی ‘ روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود:انتخابات شورای اسلامی شهر دزفول با معرفی نامزدها به اختلاف نظر بین اعضا منجر شده و بی نتیجه ماند. وی افزود:متاسفانه شوراهای اسلامی اکثر شهرهای کشور در انتخاب هیات رییسه جدید با اختلاف مواجه شدند که شورای اسلامی شهر دزفول نیز از […]

‘ حمید آستی ‘ روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود:انتخابات شورای اسلامی شهر دزفول با معرفی نامزدها به اختلاف نظر بین اعضا منجر شده و بی نتیجه ماند.

وی افزود:متاسفانه شوراهای اسلامی اکثر شهرهای کشور در انتخاب هیات رییسه جدید با اختلاف مواجه شدند که شورای اسلامی شهر دزفول نیز از این امر مستثنی نبود.

آستی گفت:با توجه به اینکه اکثر اعضای شورای اسلامی شهر دزفول در مرخصی و مسافرت بسر می برند لذا به محض حضور کلیه اعضا انتخابات هیات رییسه برگزار خواهد شد.

انتخابات شورای اسلامی شهر دزفول برای تعیین رییس جدید به دلیل اختلاف نظر بین اعضا بدون نتیجه پایان یافت.

شورای اسلامی شهر دزفول دارای ۱۳ عضو می باشد.

اشتراک مطلب با :
  1. amin Germany Unknow Browser Unknow Os گفت:

    سلام اقای استی چرا نمیگید جنگ قدرته نه رقابت برای خدمت به مردم
    همتون فقط شعار میدید؟

  2. هفت رنگ Romania Unknow Browser Unknow Os گفت:

    واقعا جای تأسف دارد…ظاهرا شورای شهر دزفول اوضاعش خیلی تأسف بار است…امیدواریم مشکلات حل بشوند البته اگر اعضای شورا یک رنگ باشند….نه اینکه زمانی که رأی جمع اوری کردن بوسیله یک گروه و موفق شدن در انتخابات شورای شهر و درست زمانی که باید به عهد خود وفا بکنند بروند با گروه مقابل…