تاریخ انتشار خبر: ۱۶ , شهریور, ۱۳۹۳ | ۲۲:۳۱:۰۳
کد خبر : 17015

چند نفر در صف وام ازدواج هستند؟

مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی گفت: در حال حاضر بیش از یک میلیون و ۵۰ هزار نفر متقاضی وام ازدواج در صف شبکه بانکی قرار دارند. به گزارش  جماران به نقل از تابناک، علی اصغر میرمحمد صادقی مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی در برنامه ۲۰:۳۰ گفت: بیش از یک میلیون و ۵۰ هزار نفر در صف دریافت […]

مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی گفت: در حال حاضر بیش از یک میلیون و ۵۰ هزار نفر متقاضی وام ازدواج در صف شبکه بانکی قرار دارند.

به گزارش  جماران به نقل از تابناک، علی اصغر میرمحمد صادقی مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی در برنامه ۲۰:۳۰ گفت: بیش از یک میلیون و ۵۰ هزار نفر در صف دریافت وام ازدواج از شبکه بانکی قرار دارد که از این رقم ۴۵۰ هزار نفر مدارک لازمه را تکمیل وارائه نکرده‌اند.

مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی گفت:‌کسانی که در سایت بانک مرکزی برای ام ازدواج ثبت‌نام می‌کنند ۱۰ روز بعد از ثبت‌نام و دریافت کد رهگیری باید به بانک مربوطه مراجعه کنند و اگر تا ۲ ماه مراجعه نکنند از سیستم حذف می‌شوند.

میرمحمدصادقی افزود: برخی از بانک‌ها در برخی استانها از قبل متقاضی دریافت وام ازدواج داشتند، بنابراین ثبت‌نام در آن بانک‌ها فعلا متوقف شده تا متقاضیان به سایر بانک‌ها مراجعه کنند.

 

اشتراک مطلب با :