تاریخ انتشار خبر: ۱۶ , شهریور, ۱۳۹۳ | ۲۰:۵۵:۰۷
کد خبر : 16987

بخش تعاون زمینه اشتغال پنجهزار نفر را در دزفول فراهم کرده است

به گزارش دزنا ۲۴’ خسرو کیارسی ‘ روز یکشنبه در دیدار نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی با کارکنان اداره تعاون این شهرستان تعداد تعاونی دزفول را ۸۵۰ واحد عنوان کرد و افزود:از این تعداد ۴۰۰ تعاونی فعال بوده که در بخش های مختلف به شهروندان خدمات رسانی می کنند. وی تعداد واحدهای تعاونی […]

به گزارش دزنا ۲۴’ خسرو کیارسی ‘ روز یکشنبه در دیدار نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی با کارکنان اداره تعاون این شهرستان تعداد تعاونی دزفول را ۸۵۰ واحد عنوان کرد و افزود:از این تعداد ۴۰۰ تعاونی فعال بوده که در بخش های مختلف به شهروندان خدمات رسانی می کنند.

وی تعداد واحدهای تعاونی بخش کشاورزی در دزفول را ۱۱۵ واحد عنوان کرد و گفت:این واحدهای تعاونی در بخش های مختلف کشاورزی و صنایع وابسته فعالیت دارد.

‘ عباس پاپی زاده ‘ نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی نیز در این دیدار بر حل مشکلات شرکت های تعاونی تاکید کرد و گفت:بخش تعاون با ظرفیت بالا باید در زمینه ایجاد اشتغال و فرصت های شغلی فعالتر عمل کند.

نماینده مردم دزفول در دیدار از پنج شرکت تعاونی فعال این شهرستان از تلاش و خدمات کارکنان این واحدهای تعاونی تقدیر کرده و برای حل مشکلات آنها راهکارهایی ارائه کرد.

شرکت تعاونی سهامی عام ایثارگران دزفول ، اتحادیه مسکن مهر دزفول و تعاونی سهام عدالت به عنوان تعاونی های برتر شهرستان دزفول در سال جاری معرفی شدند.

اشتراک مطلب با :