تاریخ انتشار خبر: ۱۵ , شهریور, ۱۳۹۳ | ۲۱:۰۶:۳۰
کد خبر : 16971

حسن‌زاده رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان شد

طی حکمی از سوی وزیر صنعت، معدن و تجارت، نورالله حسن‌زاده به‌عنوان رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خوزستان منصوب شد. وزیر صنعت، معدن و تجارت در حکمی نورالله حسن‌زاده را به عنوان رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان منصوب کرد. وی پیش از این رییس دانشگاه علمی و کاربردی و سازمان صنعت […]

طی حکمی از سوی وزیر صنعت، معدن و تجارت، نورالله حسن‌زاده به‌عنوان رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خوزستان منصوب شد.

وزیر صنعت، معدن و تجارت در حکمی نورالله حسن‌زاده را به عنوان رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان منصوب کرد. وی پیش از این رییس دانشگاه علمی و کاربردی و سازمان صنعت و معدن خوزستان بود.

حسن‌زاده رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان شد

براین اساس قرار است آیین تودیع و معارفه رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان ساعت ۱۰ صبح فردا (۱۶ شهریورماه) با حضور یزدانی، معاون پشتیبانی امور استان‌ها در وزارت صنعت، معدن و تجارت و بابایی، معاون حقوقی و پارلمانی مجلس شورای اسلامی برگزار شود.

پیش از این امیرحسین نظری ریاست سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان را بر عهده داشت که بعد از وی به مدت چند هفته سیدمهرداد محمدی‌وکیل سرپرستی این سازمان را بر عهده گرفته بود.

اشتراک مطلب با :