تاریخ انتشار خبر: ۱۵ , شهریور, ۱۳۹۳ | ۱۱:۳۰:۵۵
کد خبر : 16961

جزئیات کشف اسکلت یک انسان در اطراف هفتکل+۱۸

به گزارش دزنا ۲۴، بنقل از هفتکل نیوز، دادستان هفتکل در گفتگو با این پایگاه خبری ضمن تأیید این خبر گفت : متوفی ایرج س . متولد ۱۳۴۹ واصالتاً هفتکلی اما ساکن اهواز بوده است . رضا زنگنه افزود: نامبرده در تاریخ ۹۳/۵/۲۳ از منزل خود به قصد سفر به هفتکل خارج و تا ظهر […]

به گزارش دزنا ۲۴، بنقل از هفتکل نیوز، دادستان هفتکل در گفتگو با این پایگاه خبری ضمن تأیید این خبر گفت : متوفی ایرج س . متولد ۱۳۴۹ واصالتاً هفتکلی اما ساکن اهواز بوده است .

رضا زنگنه افزود: نامبرده در تاریخ ۹۳/۵/۲۳ از منزل خود به قصد سفر به هفتکل خارج و تا ظهر همان روز میهمان یکی از بستگان خود درهفتکل بود ه است .

وی تصریح کرد : به گفته میزبان مرحوم س بدون اطلاع منزل وی را ترک نمود و درآخرین تماس با همسر خود حدود ساعت ۳ عصر گفته بود تا شب به اهواز مراجعه خواهد کرد که پس ازاین مکالمه ،تلفن وی خاموش ودیگر خبری از متوفی نداشته اند .

دادستان هفتکل اظهار داشت : این طور که مشخص شده است افرادی جنازه این شخص را دربیابان مشاهده کرده اند اما بخاطر ترس از عواقب آن به مأموران قضائی اطلاع نداده اند .

رضا زنگنه ادامه داد : یک نفراز مأموران انتظامی بازنشسته باغملکی که از موضوع باخبر شده بود به محل مراجعه وپس از اطمینان از صحت این واقعه ،موضوع را به مراجع ذیربط اطلاع داد .

وی افزود : با راهنمائی یکی از اهالی محل با طی مسیری سخت به محل حادثه رسیدیم و جسد فرد متوفی را در حالی که حدواً ۱۸ روز در آفتاب به شدت سوخته شده و توسط حیوانات وحشی بخش هایی از آن خورده شده بود در محل مشاهده نمودیم .

دادستان گفت : خانواده مرحوم سنجابیان بامشاهده جسد وی هویت این فرد را از روی دندان و سوختگی در ناحیه ساق پا تأیید نمودند و پس از آن برای مشخص شدن علت فوت جنازه را به پزشک قانونی مرکز استان انتقال داده ایم . البته بخاطر اینکه خانواده متوفی از هویت نامبرده اطمینان داشته اند بارضایت آنان از انجام آزمایش DNA صرف نظر کرده ایم .

این مقام قضائی از همشهریان عزیز تقاضاکرد هرکس اطلاعی از علت فوت و شرح حادثه دارد جهت روشن شدن موضوع و جلوگیری از تضییع حقوق متوفی و خانواده اش ،از طریق تماس با تلفن ۱۱۰مقامات ذیربط را یاری نمایند .

دادستان هفتکل همچنین از مردم هفتکل خواست در صورت مشاهده حوادث مشابه ،بدون هیچ گونه نگرانی از عواقب آن ،موضوع را سریعاً به مقامات انتظامی و قضائی اطلاع داده وازبروز این صحنه های دلخراش ( آفتاب سوختگی شدید وخورده شدن جسد توسط حیوانات ) جلوگیری نمایند .

اشتراک مطلب با :