تاریخ انتشار خبر: ۱۲ , شهریور, ۱۳۹۳ | ۱۴:۲۰:۴۵
کد خبر : 16917

تشکیل کمیته گردشگری شهرستان‌های دزفول و آبادان

افشین حیدری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آبادان اظهار کرد: به منظور رونش صنعت گردشگری در سطح استان خوزستان که بسیار مورد تاکید استاندار است، در همه شهرهای استان کمیته گردشگری تشکیل می‌شود. وی افزود: تشکیل کمیته گردشگری در راستای بررسی پتانسیل‌ها و توانمندی‌های موجود در هر شهر بوده و تلاش در راستای […]

افشین حیدری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آبادان اظهار کرد: به منظور رونش صنعت گردشگری در سطح استان خوزستان که بسیار مورد تاکید استاندار است، در همه شهرهای استان کمیته گردشگری تشکیل می‌شود.

وی افزود: تشکیل کمیته گردشگری در راستای بررسی پتانسیل‌ها و توانمندی‌های موجود در هر شهر بوده و تلاش در راستای بهبود وضعیت سفر در این شهرها است.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان خاطر نشان کرد: در راستای تشکیل این کمیته‌ها مشاور استاندار خوزستان در بخش میراث فرهنگی نیز حضور داشته و از نظرات ایشان در این حوزه نیز استفاده شده است.

حیدری ادامه داد: استفاده از توانمندی‌های موجود در همه دستگاه‌های شهرستانی و بسیج امکانات برای بهبود وضعیت گردشگری در استان از جمله اهداف تشکیل این کمیته‌های گردشگری در شهرستان‌هاست.

این مدیرکل تصریح کرد: بهبود شرایط سفر، رفع مشکلات موجود در شهرها، حضور در شهرستان‌ها برای شناسایی توانمندی‌ها از جمله مسائلی است که باعث می‌شود تا کمیته گردشگری شهرستانی تشکیل شود.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان در پایان گفت: تشکیل این کمیته‌ها در بهبود شرایط اشتغال در استان تاثیر بسزایی دارد و می‌کوشیم تا ر این زمینه اشتغال بومی را تقویت کنیم.

اشتراک مطلب با :