تاریخ انتشار خبر: ۱۱ , شهریور, ۱۳۹۳ | ۲۰:۲۰:۱۶
کد خبر : 16898

جلسه ای خالی از مسئولین و پر از فرشتگان!

هرساله معمولاً برای هفته دولت یا دهه فجر و یا هفته دفاع مقدس ، مرسوم است تا لیستی بلند و بالا آماده شود و به عنوان برنامه های آن مناسبت اعلام می کنند؛ یکی از این برنامه ها که سالها اجرایی می شود ، گل افشانی مزار شهدا توسط مسئولان است. امسال نیز به منظور […]

هرساله معمولاً برای هفته دولت یا دهه فجر و یا هفته دفاع مقدس ، مرسوم است تا لیستی بلند و بالا آماده شود و به عنوان برنامه های آن مناسبت اعلام می کنند؛ یکی از این برنامه ها که سالها اجرایی می شود ، گل افشانی مزار شهدا توسط مسئولان است.

امسال نیز به منظور تجلیل از شهدا و ایثارگران در هفته دولت قرار بود تا مسئولان ادارات و نهادهای مختلف در گلزار شهدا حاضر شوند و حرکتی سمبلیک اجراء نمایند. اما عدم حضور مسئولان که شمارشان به اندازه انگشتان یک دست نیز نرسید این مراسم معنوی را با حاشیه مواجه کرد.این مراسم قرار بود به کسانی ارج گذاشته شود که همه چیز ما مدیون جانفشانی آنان بود و اگر حماسه آنان نبود یقینا میزی برای این مسئولان نمی ماند تا امروز برای یک مراسم ساده هم برای شهدا وقت نگذارند!

در این مراسم به جز معاون فرماندار و رئیس بنیاد شهید که متولی این مراسم بود و فرمانده بسیج ادارات و یکی از اعضای شورای شهر، دیگر کسی از مسئولان شرف حضور نداشت. مراسمی که پراز فرشته اما بی توفیقی مسئولان .

منابع آگاه گفتند که قریب به ۱۰۰نفر از مسئولان برای این برنامه از سوی فرماندار به عنوان مدیر ارشد دولت در دزفول دعوت شده بودند ؛ که مسئولان این دعوت را به دیوار زدند و یا نیامدند و یا نیروهای دیگر را فرستاده بودند.

البته اینگونه که مطلع شدیم آقایان مسئول ادارات جهت مراسمات جمعی ازجمله این برنامه و نماز وحدت و… زیاد خود را به زحمت نمی اندازند. دیگر مسئولان این قدر سرشان گرم است که وقتی برای شهدا و این کارها ندارند.

دولت یازدهم که شروع به کار نمود سنت حسنه ای رئیس جمهور هر هفته در چهارشنبه شبها اجرایی می کرد و ان دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران است ، که چه خوب می شود این سنت در مسئولان رده های میانی نیز اجرایی می شد و در دیدارها به مشکلات این قشر که حق بزرگی بر گردن همه دارند رسیدگی نمایند.

شنیده ایم که فرماندار دزفول به شدت از این اقدام مسئولان و کم توجه ای آنها به برنامه های اعلام شده، ناراحت و اعتراض نموده است ، امید داریم شاهد اقداماتی موثر از سوی فرماندار باشیم .

اشتراک مطلب با :