تاریخ انتشار خبر: ۱۰ , شهریور, ۱۳۹۳ | ۱۱:۲۵:۰۲
کد خبر : 16870

کشف ۳ کیلو و ۵۰۰ گرم ماده مخدر شیشه در اندیمشک

اکبر کروندی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اندیمشک اظهار کرد: با تلاش ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی و همکاری اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان(عج) مقدار ۳ کیلو و ۵۰۰ گرم ماده مخدر شیشه در این شهرستان کشف شد. وی افزود: این مواد توسط یک باند تهیه و توزیع مواد مخدر […]

اکبر کروندی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اندیمشک اظهار کرد: با تلاش ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی و همکاری اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان(عج) مقدار ۳ کیلو و ۵۰۰ گرم ماده مخدر شیشه در این شهرستان کشف شد.

وی افزود: این مواد توسط یک باند تهیه و توزیع مواد مخدر از مرکز کشور و به قصد توزیع در شهرستان وارد شده بود که با انجام کارهای اطلاعاتی و پلیسی در ورودی شهرستان کشف شد.

فرمانده انتظامی اندیمشک اضافه کرد: در این رابطه سه نفر دستگیر شده که با تشکیل پرونده و برای طی مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند؛ ضمن این که تعداد یک دستگاه خودرو سواری نیز از متهمان توقیف شد.

کروندی خاطر نشان کرد: شهرستان اندیمشک به دلیل موقعیت استراتژیک و گلوگاه پل زال نیز به عنوان ورودی شمالی استان خوزستان یکی از راه‌های ترانزیت مواد مخدر به استان خوزستان و سایر استان‌های کشور است و ما نیز تمام تلاش خود را برای جلوگیری از ورود مواد افیونی به استان خوزستان از این مسیر به‌کار بسته‌ایم.

وی در پایان افزود: از شهروندان تقاضا داریم که در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک، سریعا با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفته تا در کمترین زمان ممکن موضوع توسط همکاران ما مورد بررسی قرار گیرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، با تلاش مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی اندیمشک و همکاری سربازان گمنام امام زمان (عج) از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از یکصد و ۷۵ کیلوگرم انواع مخدر صنعتی و سنتی از قاچاقچیان کشف شده است.

اشتراک مطلب با :