تاریخ انتشار خبر: ۸ , شهریور, ۱۳۹۳ | ۱۵:۵۱:۳۳
کد خبر : 16859

کمبود نیروی انسانی آموزش و پرورش خوزستان با سرباز معلم حل شود

عبدالحسن مقتدایی ظهر امروز در جلسه شورای آموزش و پرورش خوزستان اظهار کرد: در آموزش و پرورش استان ضمن اینکه مشکل وجود دارد اما کاملا واضح است که در سال آینده جایگاه خوزستان از وضعیت کنونی بهتر خواهد بود. وی افزود: پیشرفت در آموزش و پرورش استان به شرطی صورت می‌گیرد که همه قول دهیم […]

عبدالحسن مقتدایی ظهر امروز در جلسه شورای آموزش و پرورش خوزستان اظهار کرد: در آموزش و پرورش استان ضمن اینکه مشکل وجود دارد اما کاملا واضح است که در سال آینده جایگاه خوزستان از وضعیت کنونی بهتر خواهد بود.

وی افزود: پیشرفت در آموزش و پرورش استان به شرطی صورت می‌گیرد که همه قول دهیم در راستای بهتر شدن حرکت کنیم.

مقتدایی گفت: امکانات بسیار خوبی در استان وجود دارد و اگر برنامه‌ریزی درستی صورت گیرد، به مراتب بیش از آنچه موجود است، امکان پیشرفت و حرکت وجود دارد.

استاندار خوزستان تصریح کرد: در بازگشایی مدارس باید جشن گلریزان باشد و همه در این گلریزان همت کنند.

وی ادامه داد: کمبود نیروی انسانی در استان با همکاری چهار دستگاه نظامی و انتظامی قابل حل است.

مقتدایی گفت: لشکر ۹۲ زرهی نیروی لیسانس تربیت می‌کند و این یک امکان بالقوه است که در بحث کمبود نیروی انسانی می‌توان از آن استفاده کرد.

استاندار خوزستان خاطرنشان کرد: به تعداد پایگاه‌های نظامی و انتظامی موجود در استان یعنی پایگاه امدادی وجود دارد که برای حل مشکل کمبود نیروی انسانی آموزش و پرورش می‌توان از این پایگاه‌ها استفاده کرد.

وی یادآور شد: در کنار کارهای جاری که برای حل مشکلات آموزش و پرورش صورت می‌گیرد، باید نظارتی نیز وجود داشته باشد که نقشه راه را نشان دهد و با مشاوره و هدایت حرکت کرد.

مقتدایی در پایان گفت: زنگ بازگشایی مدارس و جشن آغاز سال تحصیلی جدید امسال در یکی از مدارس عشایری برگزار خواهد شد که اینگونه مدارس نیز نشان داده شوند و مردم از وضعیت تحصیلی این دانش‌آموزان نیز مطلع شوند.

اشتراک مطلب با :