تاریخ انتشار خبر: ۶ , شهریور, ۱۳۹۳ | ۲۳:۱۹:۳۶
کد خبر : 16834

این همه بیلبورد با چه هدفی؟!حرکتی که قرار بود دیگر تکرار نشود

ایها الناس …بیمارستان تامین اجتماعی سالهاست که دارد پیگیری می شود ، بله پیگیری نماینده مجلس بی تاثیر نیست ولی واقعاً اگر قرارباشد این رایزنی ها نیز صورت نگیرد پس قرار است صندلی سبز نشینان مجلس به چه کار آیند؟ اگر از گذرهای اصلی شهر عبور کرده باشید،بیلبوردهای بزرگ تقدیر از نماینده شهر جهت پیگیری […]

ایها الناس …بیمارستان تامین اجتماعی سالهاست که دارد پیگیری می شود ، بله پیگیری نماینده مجلس بی تاثیر نیست ولی واقعاً اگر قرارباشد این رایزنی ها نیز صورت نگیرد پس قرار است صندلی سبز نشینان مجلس به چه کار آیند؟
اگر از گذرهای اصلی شهر عبور کرده باشید،بیلبوردهای بزرگ تقدیر از نماینده شهر جهت پیگیری راه اندازی بیمارستان تامین اجتماعی در دزفول را مشاهده می کنید ، حرکتی که قرار بود با تصمیم مسؤولان شهر دیگر تکرار نشود ، اگر هر مسؤولی با هر کاری شهر را بیلبورد باران کند که باید آسمان و زمین و دیوارهای شهر مملو از بیلبورد باشد.
این چه سنت غلطی است که تا کوچکترین حرکتی شد این همه جنجال تبلیغاتی صورت می گیرد؟ مگر قرار است که مسؤولان دست روی دست بگذارند و هیچ کاری نکنند؟ بلاخره پُست گرفته اند که کار کنند.دیگر برای هر کاری قرار نیست این همه خودتان را تحویل بگیرید این کارها حداقل خدمتی است که باید انجام پذیرد.
عملکردها وتلاش‌ها باید گفته شود در این مناقشه ای نیست ، اشکال ندارد سالی یکبار نیز مصاحبه کنید  تلاش‌های یکساله خود را اطلاع رسانی کنید، اصلاً نشریه بزنید ، ماهانه یا هفتگی توزیع کنید و مردم را از تلاشتان باخبر نمایید ، نه اینکه با هر کار(کوچک وبزرگ) بنرها را برافراشته نمایید که ” آهای ایها الناس آقای … کار کرد ، البته ممکن است بگویند این اقدامات از سوی شخص مسؤول انجام نشده است و زیر تابلوها امضای فلان شرکت و فلان گروه است ، اما شفاف بگوییم که این حرف ها برای آگاهان و مردم عزیز قابل قبول نیست به قول معروف این حنا دیگر رنگی ندارد.
به قول شیخ رییس جمهورمان ،به والله ، به بالله، به تالله برخی از اینکارها نیاز به این همه تبلیغ و تقدیر ندارد. مثلاٌ بیمارستان تامین اجتماعی سالهاست که دارد پی گیری می شود و گره‌اش در خود دستگاه‌های اداری بود ، بله پی گیری نماینده مجلس بی تاثیر نیست ولی واقعاً اگر قرارباشد این رایزنی‌ها نیز صورت نگیرد پس قرار است صندلی سبز نشینان مجلس به چه کار آید؟!
آقایان مسؤول ! نباید به گونه ای باشد که مردم احساس کنند دارید بر سر آنها منت می گذارید! که اگر اینگونه باشد به یقین به خطا رفته اید.
در پایان نامه سال گذشته (تیرماه ۱۳۹۲)رییس شورای فرهنگ عمومی و امام جمعه محترم دزفول را که خطاب به فرماندار وقت نوشت رایادآوری می نمایم :
“مقتضی است به کلیه ادارات ، نهادها ،دستگاه‌های دولتی،مدیران،شهرداری و مؤسسات تبلیغی بخشنامه شود، از تبلیغ و نصب تصویر اشخاص در تابلوها و بیلبوردها، بجز تصویر و آثار شهداء، ایثارگران ،جانبازان و نخبگان علمی ،فرهنگی و ورزشی، جلوگیری به عمل آید. تا فرهنگ خدمت ،ایثار ،جهاد ،شهادت ،علم ،فضیلت و سجایای اخلاقی در جامعه نشر پیدا کند و از فرهنگ تظاهر،ریا و تملق پرهیز گردد.”
سؤال قابل طرح این است که متاسفانه برخی از تصمیمات و دستورها در دزفول و یا شاید هم در کشور روزانه است و تاریخ مصرف کوتاه دارد و بعد از گذشت مدتی به فراموشی سپرده می شود و کسی دنبال پی گیری و اجرای آن نیست.
دزفول نیوز

اشتراک مطلب با :
 1. محمد Iran (ISLAMIC Republic Of) Unknow Browser Unknow Os گفت:

  با سلام درصورتی که رسانه های شهر نماینده را یاری کنند نیازی نیست ولی در حال حاضر رسانه های شهرستان اطلاع رسانی شفاف انجام نمی دهند و خلاف واقعیت را انتشار می دهند به مجله ، سایت اینترنتی، بنر ایراد می گیرن و عادلانه قضاوت نمیکنن

 2. س Unknow Browser Unknow Os گفت:

  این از ضعف یه مدیره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  وقتی میگن مردم یک شهر کسی رو بها بدن که چشم و دلش سیر باشه واسه این میگن.
  تا کوچکترین کاری کرد فکر میکنه کار خیلی بزرگ و شاقی انجام داده
  فی المثل خیلی از پروژه هایی که داره الان مجوز اجرایی میگیره از زحمات مدیران قبلی شهر هستش که فقط یه پیگیری میخواد ولی بعضی ها فکر میکنن کل ایده و رایی زنی اولیه و گرفتن موافقت کار خودشونه

  متاسفم متاسفم برای شهرم که داره چوب بی تجربگی و خامی و پرمدعایی بعضی مسئولاشو میخوره

  • حمزه Iran (ISLAMIC Republic Of) Unknow Browser Unknow Os گفت:

   اونای که چشم دلشون سیره از همین جاها بود که سیر شدن بعدشم تا بوده همین جوری بوده یادم نمیاد مسولین قبلی کاری کرده باشن همه سخنور بودن

 3. طحان Iran (ISLAMIC Republic Of) Unknow Browser Unknow Os گفت:

  توروبخدااین همه تنگ نظر واین منفی بافی نباشیم ……زنده باد وحدت درراه ساختن دزفولی اباد

 4. شهروند Romania Unknow Browser Unknow Os گفت:

  یا سلام
  واقعا متاسفم برای شما آقای خبرنگار، موضوع بنری که عکس آن را نشان داده اید شعبه دوم تامین اجتماعی در دزفول است به بیمارستان تامین اجتماعی ربطی ندارد برو سایت رو تعطیل کن( حتما نظر رو بذار تا ایها الناس گمراه نشن)

 5. شهروند Romania Unknow Browser Unknow Os گفت:

  سلام
  واقعا متاسفم برای شما آقای خبرنگار که با این همه ادعا هنوز فرق بین بیمارستان تامین اجتماعی با شعبه دوم تامین اجتماعی را نمی دونید، برا چی افکار ایها الناس رو گمراه می کنید، سایت رو تعطیل کنی خیلی بهتره تا اینکه خبر رو طور دیگه جلوه بدید( دیدگاه رو بذار حتما )

 6. دوست دو طرف Iran (ISLAMIC Republic Of) Unknow Browser Unknow Os گفت:

  سلام،
  ببین رفیق بعضی از این مسؤلین عزیز گرفتار دوست نادان هستند و خودشون نمیدونند، میدونی خیلی مثل بنده که طرفدار جوان بودن و نخبه بودن نماینده بودن حالا به این نتیجه رسیدن که باباجون بی خیال…
  اما یه نصیحت به هرکی که فکر میکنه با این نوع تبلیغات از فلان مسؤل حمایت میکنه، این کار جز ضربه زدن بهش کاری نمیکنه و بیخودی به تنگنظری و اختلاف و سنگ اندازی ربطش ندید، حرف منطقیه دیگه اگه همه مسؤلین همین کار رو انجام بدن چی میشه؟ مثلا استاندار باید به خاطر تردد خودروهای پلاک اروند تمام استان رو بنر می زد…

 7. کیوان Iran (ISLAMIC Republic Of) Unknow Browser Unknow Os گفت:

  درود بر مهندس پاپی زاده