تاریخ انتشار خبر: ۶ , شهریور, ۱۳۹۳ | ۲۳:۱۳:۲۸
کد خبر : 16831

عبدالرئوف ریگی سرکرده گروهک تروریستی جیش‌النصر به هلاکت رسید

یک منبع آگاه در گفت‌و‌گو با خبرگزاری فارس با اعلام این خبر افزود: در ادامه درگیری ها میان دو گروهک جیش العدل و جیش النصر، عناصر مسلح جیش النصر با حمله به محل اختفای عبدالرئوف ریگی در شهر البندین ایالت بلوچستان پاکستان وی و خواهرزاده‌اش ابوبکر ریگی را به هلاکت رساندند. وی گفت:پس از دستگیری […]

یک منبع آگاه در گفت‌و‌گو با خبرگزاری فارس با اعلام این خبر افزود: در ادامه درگیری ها میان دو گروهک جیش العدل و جیش النصر، عناصر مسلح جیش النصر با حمله به محل اختفای عبدالرئوف ریگی در شهر البندین ایالت بلوچستان پاکستان وی و خواهرزاده‌اش ابوبکر ریگی را به هلاکت رساندند.

وی گفت:پس از دستگیری عبدالمالک ریگی از سوی نیروهای نظامی ایران، اختلافات میان گروه جیش العدل در خصوص در اختیار گرفتن منابع مالی این گروهک که از قاچاق مواد مخدر به دست می آید، بالا گرفت که همین امر منتج به ایجاد گروهک جدیدی به نام جیش النصر شد.

این منبع آگاه خاطرنشان کرد: طی هفته‌های اخیر در درگیری میان این دو گروهک تروریستی عناصری از گروهک جیش العدل توسط گروهک جیش النصر به هلاکت رسیده بودند.

گفتنی است اشرار گروهک تروریستی جیش العدل سال گذشته اقدام به ربودن پنج مرزبان ایران در مرزهای مشترک استان سیستان و بلوچستان ایران با پاکستان کرده بودند که با اقدامات صورت گرفته از سوی ایران، چهار نفر از مرزبان آزاد شدند.

اشتراک مطلب با :