تاریخ انتشار خبر: ۵ , شهریور, ۱۳۹۳ | ۲۱:۲۷:۵۰
کد خبر : 16822

سامانه پیام کوتاه فرمانداری ویژه دزفول راه اندازی شد

ˈ علی توحیدیˈ روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار دزنا ۲۴ افزود:با راه اندازی سامانه پیام کوتاه فرمانداری ویژه دزفول به شماره ۵۰۰۰۲۶۱۷۱ شهروندان می توانند نظرات ، انتقادات و پیشنهادات خود را به فرمانداری منتقل کنند. وی افزود:راه اندازی این سامانه در راستای تکریم مردم شهرستان دزفول و سهولت دسترسی آنان به مسوولان […]

ˈ علی توحیدیˈ روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار دزنا ۲۴ افزود:با راه اندازی سامانه پیام کوتاه فرمانداری ویژه دزفول به شماره ۵۰۰۰۲۶۱۷۱ شهروندان می توانند نظرات ، انتقادات و پیشنهادات خود را به فرمانداری منتقل کنند.

وی افزود:راه اندازی این سامانه در راستای تکریم مردم شهرستان دزفول و سهولت دسترسی آنان به مسوولان ذیربط همچنین ارتباط مستمر بین مسوولان و مردم به ویژه افرادی که در مناطق دور دست و حاشیه شهر سکونت دارند صورت گرفت.

توحیدی همچنین اظهار داشت:مسایل ، مشکلات و نظرات شهروندان از طریق این سامانه روزانه جمع آوری و از طریق دستگاه مربوطه پیگیری می شود.

وی گفت:سامانه پیامک فرمانداری ویژه دزفول به منظور رفاه شهروندان و کاهش تردد آنان به فرمانداری برای پیگیری مسایل و مشکلات راه اندازی شد.

اشتراک مطلب با :