تاریخ انتشار خبر: ۴ , شهریور, ۱۳۹۳ | ۲۰:۴۲:۵۲
کد خبر : 16791

توزیع ۶ هزار و ۹۰۰ شناسنامه و کارت ملی جدید در دزفول

به گزارش خبرنگاردزنا ۲۴، غلام‌رضا ستایش‌مهر امروزدر آیین بهره‌برداری از طرح کارت ملی هوشمند در این شهرستان اظهار کرد: هفته دولت فرصتی مناسب برای تجدید بیعت با آرمان‌های امام راحل (ره) و مردم است. وی اضافه کرد: خوشبختانه اداره پست دزفول به عنوان پیشخوان دولت در خدمات نیابتی به توزیع بیش از ۶ هزار و […]

به گزارش خبرنگاردزنا ۲۴، غلام‌رضا ستایش‌مهر امروزدر آیین بهره‌برداری از طرح کارت ملی هوشمند در این شهرستان اظهار کرد: هفته دولت فرصتی مناسب برای تجدید بیعت با آرمان‌های امام راحل (ره) و مردم است.

وی اضافه کرد: خوشبختانه اداره پست دزفول به عنوان پیشخوان دولت در خدمات نیابتی به توزیع بیش از ۶ هزار و ۹۰۰ شناسنامه و کارت ملی جدیدالصدور در شش ماهه اول سال در شهرستان توسط موزعین پست اقدام کرده است.

رئیس اداره پست دزفول افزود: شرکت پست در تعاملی با اداره ثبت احوال در شهرستان، عملیات توزیع مرسولات ثبت احوال را انجام می‌دهد که با این فعالیت توانسته از تردد ارباب رجوع به سطح شهر و اداره‌های ثبت احوال جلوگیری کند.

ستایش‌مهر عنوان کرد: در آینده نزدیک به‌منظور خدمات‌رسانی بهتر و مطلوب به مشتریان اداره ثبت احوال با رایزنی‌های صورت گرفته اقدام به افتتاح باجه پست مستقر در اداره ثبت خواهیم کرد.

وی در پایان با اشاره به مزایای باجه پست گفت: این امر سبب کاهش تردد مردم بین اداره‌ها خواهد شد.

اشتراک مطلب با :