تاریخ انتشار خبر: ۳ , شهریور, ۱۳۹۳ | ۲۳:۱۰:۳۳
کد خبر : 16782

صدور ۵۰۰ کارت ملی هوشمند در دزفول /طرح صدور کارت ملی هوشمند در دزفول به بهره‌برداری رسید

به گزارش دزنا ۲۴، طرح صدور کارت ملی هوشمند به‌مناسبت هفته دولت و با حضور مسئولان در دزفول به بهره‌برداری رسید. احمد علیپور امروز در مراسم بهره‌برداری از طرح صدور کارت ملی هوشمند در محل اداره ثبت احوال این شهرستان، صدور کارت ملی هوشمند را اقدامی در راستای یکپارچه کردن اطلاعات دقیق هویتی اشخاص عنوان […]

به گزارش دزنا ۲۴، طرح صدور کارت ملی هوشمند به‌مناسبت هفته دولت و با حضور مسئولان در دزفول به بهره‌برداری رسید.

احمد علیپور امروز در مراسم بهره‌برداری از طرح صدور کارت ملی هوشمند در محل اداره ثبت احوال این شهرستان، صدور کارت ملی هوشمند را اقدامی در راستای یکپارچه کردن اطلاعات دقیق هویتی اشخاص عنوان کرد.

وی افزود: با صدور کارت ملی هوشمند، اطلاعات هویتی افراد ثبت شده و از این پس افراد با ارائه کارت ملی هوشمند از خدمات مورد نیاز بهره‌مند می‌شوند.
محمد زرشناس در آئین بهره‌برداری از طرح صدور کارت ملی هوشمند اظهار کرد: با اجرایی شدن این مهم، دسترسی به اطلاعات مورد نظر افراد راحت‌تر می‌شود.

وی افزود: با فراهم شدن زیرساخت‌های دولت الکترونیک، اطلاعات دقیق و صحیح افراد در کارت ملی هوشمند درج خواهد شد.

رئیس اداره ثبت احوال دزفول با بیان اینکه تاکنون ۵۰۰ کارت ملی هوشمند در دزفول صادر شده است تصریح کرد: افرادی که قصد تغییرات سجلی دارند نیز به شرط اینکه ۱۵ سال تمام سن داشته باشند می‌توانند کارت ملی هوشمند دریافت کنند.

زرشناس خاطر نشان کرد: افراد متقاضی می‌توانند با مراجعه به سامانه ثبت احوال یا دفاتر پیشخوان دولت با ثبت مشخصات سجلی، ثبت‌نام اولیه را انجام دهند.

وی ادامه داد: کارت ملی هوشمند در نخستین گام برای افرادی که ۱۵ سال تمام سن داشته و برای نخستین بار کارت ملی دریافت می‌کنند صادر می‌شود که از این تعداد یکصد و ۹۰ کارت تحویل متقاضیان شده است.

رئیس اداره ثبت احوال دزفول در پایان هدف از اجرای این طرح را چنین عنوان کرد: هدف از هوشمندسازی کارت‌های ملی بهینه‌سازی اطلاعات و یکی از زیرساخت‌های مهم دولت الکترونیک است.

غلامرضا ستایش مهر رئیس اداره پست دزفول نیز دراین مراسم از توزیع ۶۹۰۰ شناسنامه و کارت ملی توسط شبکه پستی دردزفول خبرداد

اشتراک مطلب با :