تاریخ انتشار خبر: ۲ , شهریور, ۱۳۹۳ | ۲۱:۳۰:۲۴
کد خبر : 16749

فرماندار: مشکلات شهرستان دزفول با تعامل و همکاری مردم قابل حل است

به گزارش دزنا ۲۴ ˈ حبیب اله آصفیˈ روز یکشنبه در دیدار فرماندهان ناحیه مقاومت بسیج این شهرستان به مناسبت آغاز هفته دولت ،میزان سپرده مردم این شهرستان در بانک ها را ۷۰ هزار میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: این سرمایه عظیم که چندین برابر اعتبارات دولتی است باید در راستای توسعه اقتصادی این […]

به گزارش دزنا ۲۴ ˈ حبیب اله آصفیˈ روز یکشنبه در دیدار فرماندهان ناحیه مقاومت بسیج این شهرستان به مناسبت آغاز هفته دولت ،میزان سپرده مردم این شهرستان در بانک ها را ۷۰ هزار میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: این سرمایه عظیم که چندین برابر اعتبارات دولتی است باید در راستای توسعه اقتصادی این شهرستان بکار گرفته شود.

وی با بیان اینکه یک دهم سرمایه مردم دزفول در بانک ها چندین برابر بودجه سالیانه این شهرستان می باشد اظهار داشت:با سپرده مردم دزفول در بانک ها می توان بسیاری از مشکلات اساسی این شهرستان را حل کرد ضمن اینکه دزفول از بودجه دولتی بی نیاز خواهد شد.

فرماندار ویژه دزفول افزود:دزفول به رغم برخورداری از آب ، خاک و زمین مناسب همچنان در محرومیت بسر می برد.

وی با اشاره به سختی فراوان مردم دزفول در دوران دفاع مقدس خاطر نشان کرد:رفع محرومیت از چهره این شهرستان و فراهم کردن زیر ساخت های لازم در مناطق محروم ، حداقل خدمتی است که می توان برای مردم مقاوم دزفول انجام داد.

فرماندار ویژه دزفول با بیان اینکه با تعامل و همکاری مردم می توان شاهد انقلابی در عرصه های مختلف اقتصادی در این شهرستان بود گفت: دزفول می تواند مجددا جایگاه اقتصادی خود را در بخش بازرگانی ، کشاورزی و گردشگری باز یابد.

آصفی برخی مشکلات اقتصادی را از مهمترین موانع توسعه این شهرستان برشمرد و گفت:ادارات و دستگاههای اجرایی وظیفه دارند در جهت رفع مشکلات اقتصادی گام بردارند.

وی با اشاره به تولید دو میلیون تن محصولات کشاورزی در دزفول گفت: حجم بالای تولیدات کشاورزی در این شهرستان به جای ترسیم چشم اندازی مثبت به مشکلی برای کشاورزی منطقه تبدیل شده لذا باید برای صادرات محصولات کشاورزی به خارج چاره اندیشی کرد.

فرمانده بسیج ناحیه دزفول نیز در این نشست ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان باهنر و رجایی گفت:ادارات و دستگاههای اجرایی بخش کوچکی از دولت بوده که باید با تمام امکانات و ظرفیت در خدمت مردم باشند.

سرهنگ ˈعبدالامیر محتشمی رادˈ ابراز امیدواری کرد با همکاری همه دستگاهها مشکلات این شهرستان به حداقل برسد ضمن اینکه با تقویت روحیه مردم همانند دوران دفاع مقدس می توان بسیاری از مشکلات کنونی جامعه را برطرف کرد.

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری ویژه دزفول نیز در این نشست گفت: تعامل حاکم در مجموعه مدیریت شهرستان دزفول ظرفیتی برای ارتقای سطح خدمات به مردم می باشد.

ˈاحمد علیپورˈ با اشاره به نقش ارزشمند سپاه و بسیج در دوران جنگ افزود: بسیج و سپاه در حوزه اقتصادی نیز از ظرفیت بسیار خوبی برخودار می باشد که می توان از این ظرفیت برای حل بسیاری از مشکلات و تنگناها بهره گرفت.
ایرنا

اشتراک مطلب با :