تاریخ انتشار خبر: ۱ , شهریور, ۱۳۹۳ | ۱۴:۱۸:۱۳
کد خبر : 16733

تصادف در جاده دزفول شوشتر یک کشته بر جای گذاشت +تصویر

به گزارش دزنا ۲۴ ، در جاده دزفول ـ شوشتر برخوردی بین دو خودرو پژو پارس و موتورسیکلت رخ داد که بر اثر آن یک نفر از راکبین موتورسیکلت کشته و یک نفر دیگر به شدت زخمی شد. رئیس سارمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی دزفول دقایقی پیش در گفت‌وگو با خبرنگار دزنا ۲۴، اظهار کرد: […]

به گزارش دزنا ۲۴ ، در جاده دزفول ـ شوشتر برخوردی بین دو خودرو پژو پارس و موتورسیکلت رخ داد که بر اثر آن یک نفر از راکبین موتورسیکلت کشته و یک نفر دیگر به شدت زخمی شد.

رئیس سارمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی دزفول دقایقی پیش در گفت‌وگو با خبرنگار دزنا ۲۴، اظهار کرد: بامداد امروز با سامانه ۱۲۵ این سازمان تماسی مبنی بر تصادف یک دستگاه موتورسیکلت با خودروی سواری پژو پارس واقع در جاده دزفول ـ شوشتر بعد از پل سیاه منصور گرفته شد.

عبدالحسین معظمی‌فر افزود: ستاد فرماندهی عملیات سریعا خودروی امداد و نجات را به همراه چهار نفر از امدادگران آتش‌نشانی به محل حادثه فرستاده و بلافاصله به کمک حادثه دیدگان شتافتند.

وی اضافه کرد: شدت برخورد میان این دو وسیله نقلیه به حدی بود که یکی از راکبین موتورسیکلت به نام (سعید.آ) ۲۰ ساله در دم جان باخت و دیگری که به شدت صدمه دیده بود توسط نیروهای ۱۱۵ به بیمارستان منتقل شد.

 

اشتراک مطلب با :