تاریخ انتشار خبر: ۳۰ , مرداد, ۱۳۹۳ | ۲۰:۰۳:۴۸
کد خبر : 16698

پیش‌بینی وزش باد شدید در اکثر نقاط خوزستان

علیرضا غلامپور امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اهواز اظهار کرد: بررسی نقشه‌های هوا‌شناسی، حاکمیت تدریجی جریانات شمال غربی را از سمت غرب تا آخر وقت امروز نشان می‌دهد. وی افزود: با استقرار این جریانات و ایجاد اختلاف فشار قابل توجه، در ۲۴ ساعت آینده، ابتدا نیمه غربی و سپس در بیشتر نقاط استان […]

علیرضا غلامپور امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اهواز اظهار کرد: بررسی نقشه‌های هوا‌شناسی، حاکمیت تدریجی جریانات شمال غربی را از سمت غرب تا آخر وقت امروز نشان می‌دهد.

وی افزود: با استقرار این جریانات و ایجاد اختلاف فشار قابل توجه، در ۲۴ ساعت آینده، ابتدا نیمه غربی و سپس در بیشتر نقاط استان شاهد وزش بادهای قابل ملاحظه و شدید خواهیم بود.

غلامپور گفت: بر همین اساس در ۲۴ ساعت آینده آسمان استان صاف تا قسمتی ابری در ارتفاعات شمالی و شرقی استان گاهی با افزایش ابر و احتمال رگبار و رعد و برق پیش‌بینی می‌شود.

معاون اداره کل هوا‌شناسی خوزستان ادامه داد: همچنین برای نیمه غربی استان به تدریج کاهش رطوبت و شرجی و وزش باد قابل ملاحظه و بعضا شدید همراه با گرد و غبار پیش‌بینی می‌شود.

وی یادآور شد: در ۲۴ ساعت گذشته آبادان، بستان و رامهرمز با ۴۵ درجه گرم‌ترین و دهدز با ۲۱ درجه سانتیگراد خنک‌ترین نقاط استان بوده‌اند.
غلامپور ادامه داد: میزان بارندگی روز گذشته در شهرستان ایذه ۸٫ ۲ میلی‌متر، بهبهان ۰٫ ۲ میلی‌متر، اندیمشک ۴٫ ۱ میلی‌متر، دهدز ۳٫ ۴ میلی‌متر و مسجدسلیمان ۳٫۱ میلی‌متر بوده است.

معاون اداره‌کل هوا‌شناسی خوزستان ادامه داد: همچنین در ۲۴ ساعت آینده حداکثر دمای امروز اهواز ۴۶ درجه و حداقل دمای فردا ۳۰ درجه سانتیگراد خواهد بود.

اشتراک مطلب با :
  1. شیرین Iran (ISLAMIC Republic Of) Unknow Browser Unknow Os گفت:

    به این میگن نوش دارو بعد از مرگ سهراب…!!! این طور نیست؟