تاریخ انتشار خبر: ۲۹ , مرداد, ۱۳۹۳ | ۱۱:۰۹:۲۳
کد خبر : 16675

اختصاصی : تندباد دردزفول چهارمصدوم ویک کشته دربرداشت

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دزنا ۲۴، محمدافضل‌زاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگارما اظهار کرد: به‌دنبال وقوع تندباد بین ساعات ۲۰ تا ۲۱ همه پایگاه‌های اورژانس ۱۱۵ به حالت آماده‌باش درآمدند. وی اضافه کرد: این طوفان باعث شد تا تیم عملیات اورژانس ۱۱۵ با حضور به موقع در بیمارستان و پیگیری حال مصدومان و همچنین […]

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دزنا ۲۴، محمدافضل‌زاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگارما اظهار کرد: به‌دنبال وقوع تندباد بین ساعات ۲۰ تا ۲۱ همه پایگاه‌های اورژانس ۱۱۵ به حالت آماده‌باش درآمدند.

وی اضافه کرد: این طوفان باعث شد تا تیم عملیات اورژانس ۱۱۵ با حضور به موقع در بیمارستان و پیگیری حال مصدومان و همچنین انتقال مصدومان احتمالی توسط این واقعه، وارد عمل شود.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی دزفول در ادامه به آمار مصدومان انتقالی توسط اورژانس ۱۱۵ اشاره کرد و ادامه داد: پنج نفر در این حادثه مصدوم شدند که سه نفر از مصدومان سرپایی و به دو مصدوم توسط اورژانس ۱۱۵ رسیدگی شد.

وی در پایان افزود: یکی از مصدومان پس از اقدامات اولیه به اورژانس گنجویان و به علت شدت آسیب به بخش آی.سی.یو منتقل شد.
به گزارش خبرنگار دزنا ۲۴، مصدوم بستری شده دربخش ای سی یو به علت قطع شدن درخت درمنطقه کرناسیان دزفول امروز صبح حوالی ساعت ۸وسی بعلت شدت جراحات وارده به ناحیه سر فوت کرد

اشتراک مطلب با :
  1. محسن Iran (ISLAMIC Republic Of) Unknow Browser Unknow Os گفت:

    بنده خدا دیشب تو محله کرناسیون بود دیدم شلوغه پیش مسجد سید صالح درخت کنار شکسته شده افتاد به سرش خورد ادم خوبی بود
    خدارحمتش کنه

  2. شیرین Iran (ISLAMIC Republic Of) Unknow Browser Unknow Os گفت:

    کاش مسؤلین برای جون شهروندا اون قدر ارزش قایل می شدن که تندبادی به این شدت رو باهواشناسی به اصطلاح… پیشرفتشون پیش بینی می کردن تا حداقل مردم آمادگی بیشتری داشته باشن و از رفت و آمدهای غیر ضروری اجتناب می کردن…..