تاریخ انتشار خبر: ۲۷ , مرداد, ۱۳۹۳ | ۲۳:۵۵:۵۸
کد خبر : 16648

زمین‌لرزه مردم دزفول را به خیابان‌ها کشاند

به گزارش خبرنگاردزنا ۲۴، صبح امروز دو زمین لرزه کوچک در دزفول اتفاق افتاد و لحظاتی پیش سومین زمین‌لرزه درساعت ۲۲:۳۸ دقیقه در این شهرستان رخ داد. با توجه به اینکه برخی از مناطق دزفول آپارتمان‌نشین و قدیمی ساز هستند این موضوع باعث شده است که اهالی منازل مسکونی با توجه به گرما به پارک […]

به گزارش خبرنگاردزنا ۲۴، صبح امروز دو زمین لرزه کوچک در دزفول اتفاق افتاد و لحظاتی پیش سومین زمین‌لرزه درساعت ۲۲:۳۸ دقیقه در این شهرستان رخ داد.

با توجه به اینکه برخی از مناطق دزفول آپارتمان‌نشین و قدیمی ساز هستند این موضوع باعث شده است که اهالی منازل مسکونی با توجه به گرما به پارک ها آمده و شب را سپری کنند.

استان خوزستان در مجاورت استان ایلام قرار دارد و زمین‌لرزه‌های امروز دزفول در واقع ارتعاشات زمین‌لرزه‌های امروز در مورموری ایلام است.

گفتنی است صبح امروز زمین‌ لرزه‌ای به میزان ۶٫۲ ریشتری در شهر آبدانان استان ایلام رخ داد و استان خوزستان همچون استان‌های دیگر کمک‌های مردمی خود را به این منطقه ارسال کرده است.
به گزارش دزنا ۲۴” کلیه نیروهای امدادی از جمله هلال احمر و فوریت های پزشکی بصورت آماده باش جهت امدادرسانی به مجروحان زلزله مورموری ایلام هستند .

گزارش دریافتی از شهر اندیمشک حاکی است زمین لرزه دوشنبه شب موجب وحشت مردم شده و بسیاری از شهروندان از ترس تخریب منازل در خیابانها و معابر شهر ساکن شده اند.

ˈحمید رضا گودرزی ˈ فرماندار اندیمشک با اعلام آماده باش نیروهای امدادی با تجهیزات کامل در این شهرستان گفت: زمین لرزه موجب مصدومیت جزیی پنج شهروند اندیمشکی شده است.
در پی وقوع زمین لرزه دوشنبه شب ، بسیاری از شهروندان در شوش دانیال از منازل خارج شده و در معابر بسر می برند.

اشتراک مطلب با :
 1. محمد Iran (ISLAMIC Republic Of) Unknow Browser Unknow Os گفت:

  من رفتم جا نبود بشینیم تو پارک

 2. س Iran (ISLAMIC Republic Of) Unknow Browser Unknow Os گفت:

  گر نگهدار من آنست که من میدانم …. شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد

 3. بسیج ادارات دزفول Iran (ISLAMIC Republic Of) Unknow Browser Unknow Os گفت:

  من هم نگاه کردم به اینترنت دیدم خبرتون ازایرناست وبعدش هم حرص خودم چراکپی میکنید وبه اسم خودتون می نویسید

 4. بسیج ادارات دزفول Iran (ISLAMIC Republic Of) Unknow Browser Unknow Os گفت:

  من هم بسیجی اراداتم پس چراخبرازاداره ما نمی زنید