تاریخ انتشار خبر: ۲۷ , مرداد, ۱۳۹۳ | ۲۲:۲۵:۲۷
کد خبر : 16634

مدال آوران مسابقات کشتی در دزفول تجلیل شدند

به گزارش دزنا ۲۴، در آیین تجلیل از این قهرمانان مدال آور که صبح روز دوشنبه در محل سالن اداره ورزش و جوانان دزفول برگزار شد هشت کشتی گیر نونهال و خردسال که در مسابقات ملی و بین المللی موفق به کسب عنوان شدند با هدایایی مورد تجلیل قرار گرفتند. ˈ حمید آستی ˈ رییس […]

به گزارش دزنا ۲۴، در آیین تجلیل از این قهرمانان مدال آور که صبح روز دوشنبه در محل سالن اداره ورزش و جوانان دزفول برگزار شد هشت کشتی گیر نونهال و خردسال که در مسابقات ملی و بین المللی موفق به کسب عنوان شدند با هدایایی مورد تجلیل قرار گرفتند.

ˈ حمید آستی ˈ رییس هیات کشتی شهرستان دزفول در این همایش در سخنانی ضمن ارائه گزارشی از وضعیت رشته ورزشی کشتی در دزفول گفت: شهرستان دزفول در رشته کشتی دارای استعدادهای بسیار خوبی است که در صورت حمایت می توانند در مسابقات بین المللی برای کشور افتخار آفرینی کنند.

ˈمحمدعلی پیمانپورˈ دبیر هیات کشتی دزفول نیز از اجرای طرح استعداد یابی در مدارس این شهرستان از ابتدای سال تحصیلی جدید خبر داد و گفت:این طرح با هدف شناسایی و تربیت ورزشکاران مستعد در رشته کشتی اجرا می شود.

وی تعداد کشتی گیران تحت پوشش بیمه در این شهرستان را ۴۰۰ نفر در رده های مختلف عنوان کرد و افزود:کشتی گیران دزفول امسال موفقیت های بزرگی در مسابقات مختلف ملی و بین المللی کسب کردند.

در این آیین که با حضور شهردار ، معاون فرماندار ، رییس اداره ورزش و جوانان و نیز جمعی از پیشکسوتان کشتی دزفول برگزار شد هشت کشتی گیر نونهال و خردسال دزفول که در مسابقات مختلف موفق به کسب عنوان شده اند و نیز ۱۰ مربی ، سرپرست و داور برتر با هدایایی مورد تجلیل قرار گرفتند.

اشتراک مطلب با :