تاریخ انتشار خبر: ۲۷ , مرداد, ۱۳۹۳ | ۱۳:۲۰:۴۲
کد خبر : 16622

آغاز طرح ساماندهی تابلوهای تبلیغاتی در شهر دزفول

به گزارش دزنا ۲۴، روح‌الله بهشتی‌فرد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ما گفت: در سال‌های گذشته با توجه به توسعه اقتصادی و خدماتی در این شهرستان، وجود تبلیغات محیطی باعث شده است که شرکت‌های تبلیغاتی بسیاری قد علم کرده و اقدام به تبلیغات وسیع محیطی کنند. وی افزود: به دلیل عدم وجود قوانین و ضوابط […]

به گزارش دزنا ۲۴، روح‌الله بهشتی‌فرد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ما گفت: در سال‌های گذشته با توجه به توسعه اقتصادی و خدماتی در این شهرستان، وجود تبلیغات محیطی باعث شده است که شرکت‌های تبلیغاتی بسیاری قد علم کرده و اقدام به تبلیغات وسیع محیطی کنند.

وی افزود: به دلیل عدم وجود قوانین و ضوابط مدون و تعریف شده، تابلوها و بیلبوردها به صورت کاملاً غیراصولی و افسار گسیخته گسترش یافته تا جایی که آلودگی بصری بسیاری ایجاد می‌کند و موجب نارضایتی مردم شده است.

معاون فرهنگی اجتماعی شهردار دزفول ادامه داد: در بسیاری از مکان‌ها به‌ویژه در تقاطع‌ها و گره‌های ترافیکی وجود پرتابل‌ها خطرآفرین بوده، همچنین این تبلیغات در مکان‌های گردشگری و تاریخی چشم‌انداز مناسب را از بین برده است.

بهشتی‌فرد اضافه کرد: با همکاری و تصمیم شورای شهر چهارم و پیگیری‌های شهرداری با استفاده از کارشناسان خبره و کمک از ضوابط قانونی، آیین‌نامه و کتابچه قوانین تبلیغات در شهر دزفول طراحی و مدون شد.

این مسئول ادامه داد: با توجه به قرارداد گذشته شرکت‌های مذکور طبق ضوابط مشخص شده، همه بنرها و همچنین سازه‌ها جمع‌آوری شده است تا با جانمایی مجدد توسط کارشناسان و مشاوران شهرداری و طبق ضوابط صحیح طی یک مزایده عادلانه مکان تابلوها واگذار شود.

معاون فرهنگی اجتماعی شهردار دزفول خاطرنشان کرد: در سال‌های گذشته سود بسیاری از قبل تبلیغات محیطی عاید شرکت‌های تبلیغاتی شده که از این سود شهرداری بی‌بهره بوده است.

وی گفت: امیدواریم در آینده‌ای نزدیک فضای نازیبای بصری شهر سازماندهی شود.

اشتراک مطلب با :
  1. حکمت Romania Unknow Browser Unknow Os گفت:

    واقعآ کار بجائی بود دست مسئولین درد نکند