تاریخ انتشار خبر: ۲۶ , مرداد, ۱۳۹۳ | ۲۲:۵۵:۰۳
کد خبر : 16601

تردد خودروهای پلاک اروند در کل استان خوزستان آزاد می شود

به گزارش دزنا ۲۴،  مقتدایی استاندار خوزستان در دیدار با آزادگان در خصوص محدوده تردد خودروهای پلاک اروند اظهار داشت: بزودی خبر تردد خودروهای پلاک اروند در کل استان خوزستان اعلام خواهد شد. وی ادامه داد:این تصمیم را گرفته ایم تا همه مردم خوزستان از این امکان برخوردار شوند و عنقریب این مسئله را برای رفاه حال مردم اعلام خواهیم کرد. […]

به گزارش دزنا ۲۴،  مقتدایی استاندار خوزستان در دیدار با آزادگان در خصوص محدوده تردد خودروهای پلاک اروند اظهار داشت: بزودی خبر تردد خودروهای پلاک اروند در کل استان خوزستان اعلام خواهد شد.

وی ادامه داد:این تصمیم را گرفته ایم تا همه مردم خوزستان از این امکان برخوردار شوند و عنقریب این مسئله را برای رفاه حال مردم اعلام خواهیم کرد.

 استاندار خوزستان گفت: پیام مردمی که زنجیر انسانی دور  نیروگاه هسته ای اصفهان تشکیل می ده این است که باید از روی جنازه ما رد شوید تا به این نیروگاه برسید با تشکیل حلقه انسانی در کنار کارون هم این پیام را می دهید که حیات ما این رودخانه است.

وی ادامه داد:بعضی از زنجیره های انسانی وسیع هستند مثل خوزستانی ها  که علی رغم تمام مشکلات در استان مانده اند و با ماندن خود این اب و خاک را حفظ کرده اند.

مقتدایی تصریح کرد:کسانی که در خوزستان با تمام محرومیت ها مانده اند لیاقت این را دارند که از هر امکانی در استان وجود دارد استفاده کنند.

وی ادامه داد: مقدمات این کار را فراهم کرده ایم و می خواهیم یک حال خوب و اساسی به مردم  استان بدهیم تا از این نعمت بهره مند شوند وو بتوانند با خودروهای پلاک اروند در کل خوزستان تردد کنند.

 رهیاب

اشتراک مطلب با :
  1. علی Iran (ISLAMIC Republic Of) Unknow Browser Unknow Os گفت:

    من از اواخر خردادماه خبر داشتم که همچنین تصمیمی هست اما تا زمانی که رسما که اعلام نشه هیچ امیدی ندارم. تا بوده حق ما دزفولی‌ها رو اهوازیای عزیز خوردن این یکی هم روش!

  2. علی قصاب Iran (ISLAMIC Republic Of) Unknow Browser Unknow Os گفت:

    سلام.بالاخره یه خبر خوب بعد از اونهمه خبر بد خیلی چسبید.!!! مرسی از همه کسانی که در این زمینه تلاش کردن.