تاریخ انتشار خبر: ۲۵ , مرداد, ۱۳۹۳ | ۱۱:۲۸:۵۴
کد خبر : 16579

مردم دزفول با برگزاری جشن گلریزان به یاری مردم غزه شتافتند

دزنا۲۴، این آیین پنجشنبه شب و به مناسبت روز بسیج ورزشکاران در محل بوستان دولت این شهر با حضور ورزشکاران ، هیات ها و باشگاههای ورزشی و اقشار مختلف مردم دزفول برگزار گردید. مدیر کل تربیت بدنی استان خوزستان در این آیین در سخنانی با محکوم کردن جنایات رژیم غاصب اسرائیل گفت:جنایات وحشیانه رژیم صهیونیستی […]

دزنا۲۴، این آیین پنجشنبه شب و به مناسبت روز بسیج ورزشکاران در محل بوستان دولت این شهر با حضور ورزشکاران ، هیات ها و باشگاههای ورزشی و اقشار مختلف مردم دزفول برگزار گردید.

مدیر کل تربیت بدنی استان خوزستان در این آیین در سخنانی با محکوم کردن جنایات رژیم غاصب اسرائیل گفت:جنایات وحشیانه رژیم صهیونیستی علیه مردم مظلوم و بی دفاع غزه بیانگر انحطاط اخلاقی این رژیم جنایتکار است.

ˈفرامرز کیانی زادهˈ در ادامه ورزش زورخانه ای را نماد پهلوانی و جوانمردی دانست و اظهار کرد:جامعه ورزشی با تمسک به اهل بیت(ع) در برابر جنایات رژیم کودک کش اسرائیل سکوت نکرده و ضمن محکوم کردن این جنایات به یاری کودکان مظلوم غزه آمده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دزفول نیز از شهدا به عنوان پهلوانان واقعی جامعه نام برد و گفت:شهدا با نثار ارزشمندترین سرمایه خود، امنیت و آرامش را برای ما به ارمغان آوردند.

سرهنگ ˈعبدالامیر محتشمی رادˈ به اقدامات گسترده این ناحیه برای افزایش زیرساخت های ورزشی در سطح شهرستان دزفول اشاره کرد و افزود: با توجه به اهمیت ورزش و نقش آن در شادابی جوانان و جامعه ناحیه مقاومت بسیج دزفول ساخت ۱۰ سالن ورزشی را در دست اجرا داشته که تاکنون شش سالن به بهره برداری رسیده است.

وی با بیان اینکه ورزشکاران و پهلوانان همیشه در کمک به نیازمندان پیشتاز بوده اند افزود: اکنون نیز که رژیم کودک کش اسرائیل ، کودکان و زنان فلسطینی را به خاک و خون کشیده جامعه ورزشی در کمک به مردم مظلوم غزه پیش قدم شده است.

در این آیین کمک های نقدی مردم دزفول و نیز ورزشکاران، پهلوانان ، باشگاه ها و هیات های ورزشی برای کمک به مردم مظلوم غزه جمع آوری شد.

همچنین باشگاه ها و هیات های ورزشی ممتاز شهرستان دزفول و نیز ورزشکاران و مدال آوران دزفولی در رقابت های آسیایی ، کشوری و استانی هدایای نقدی خود را برای کمک به مردم غزه اهدا کردند.

اجرای ورزش زورخانه ای توسط زورخانه ولی عصر(عج)، انجام حرکات ورزشی توسط هیئت تکواندو ، تصنیف خوانی و اجرای دکلمه توسط تیم روشندلان از بخش های دیگر این برنامه بود.

اشتراک مطلب با :