تاریخ انتشار خبر: ۲۳ , مرداد, ۱۳۹۳ | ۱۰:۴۹:۳۱
کد خبر : 16541

فرمانده بسیج ادارات دزفول: رسانه نقش مهمی در نهادینه کردن ارزش های دفاع مقدس در جامعه دارد

به گزارش دزنا ۲۴  ˈسید عزیزاله پژوهیدهˈ عصر چهارشنبه در آیین تجلیل از خانواده معظم شهدای رسانه و نیز خبرنگاران و فعالان عرصه خبر ، نقش رسانه در آگاهی بخشی به جامعه و نهادینه کردن فرهنگ دینی در لایه های جامعه را مهم و اثر گذار دانست و افزود:اصحاب رسانه در اطلاع رسانی و آگاهی […]

به گزارش دزنا ۲۴  ˈسید عزیزاله پژوهیدهˈ عصر چهارشنبه در آیین تجلیل از خانواده معظم شهدای رسانه و نیز خبرنگاران و فعالان عرصه خبر ، نقش رسانه در آگاهی بخشی به جامعه و نهادینه کردن فرهنگ دینی در لایه های جامعه را مهم و اثر گذار دانست و افزود:اصحاب رسانه در اطلاع رسانی و آگاهی بخشی در این زمینه باید با ظرافت وارد صحنه شوند.

وی نقد عالمانه خبرنگاران در حوزه های مختلف فرهنگی را مهم و ارزشمند بیان کرد و گفت: رسانه به دلیل نفوذ و گستردگی در جهت دهی افکار عمومی نقش موثری داشته و باید در اطلاع رسانی به این ظرفیت رسانه به درستی توجه شود.

سرهنگ پاسدار ˈعبدالامیر محتشمی رادˈ فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دزفول نیز در این آیین در سخنانی با گرامیداشت روز خبرنگار و سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی گفت: آزادگان ، اسوه صبر و ایستادگی و نمونه واقعی مقاومت اند.

وی خبرنگاران را چشم بینای جامعه معرفی کرد و با اشاره به وظیفه خطیر اصحاب قلم اظهار داشت:خبرنگار می تواند جامعه را به سمت صلاح و پیشرفت و یا تفرقه و گمراهی از حقیقت سوق دهد لذا خبرنگاران باید در انتشار اخبار بسیار دقیق باشند.

در این آیین که به همت حوزه مقاومت بسیج ادارات شهرستان دزفول و نیز پایگاه بسیج شهرداری دزفول برگزار شد از خانواده شهید ˈ غلامرضا عارفیانˈ اولین خبرنگار شهید دزفول که در سال ۶۲ در عملیات خیبر به شهادت رسید و نیز شهید ˈعبدالرضا شریفی پورˈ ناشر اولین نشریه دزفول در دوران انقلاب همچنین شهید ˈبهمن درولیˈ از شهدای حوزه رسانه شهرستان دزفول تجلیل به عمل آمد.

اشتراک مطلب با :
  1. جوان Iran (ISLAMIC Republic Of) Unknow Browser Unknow Os گفت:

    متاسفانه اینکه فضای کار رسانه یسمت سیاسی کاری میرود درست است از همین سایت هم می شود این را فهمید خبر این همایش را مقایسه کنید با خبرهای بلد این سایت