تاریخ انتشار خبر: ۲۳ , مرداد, ۱۳۹۳ | ۱۰:۴۸:۱۶
کد خبر : 16538

معاون استاندار خوزستان : ۹۵ هزار نفر جوان تحصیل کرده بـیـکار در خوزستان وجود دارد/ قطع برق حین سخنان امام جمعه دزفول !

معاون برنامه ریزی و منابع انسانی استانداری خوزستان گفت: برای خروج از رکود اقتصادی و مهار تورم ، باید با مدیریت جهادی وارد عمل شده و دولت را یاری کرد. به گزارش دزنا ۲۴ ، ˈدکتر علی عمادˈ عصر سه شنبه در نشست شورای اداری دزفول در محل فرمانداری ویژه این شهرستان با تشریح وضعیت […]

معاون برنامه ریزی و منابع انسانی استانداری خوزستان گفت: برای خروج از رکود اقتصادی و مهار تورم ، باید با مدیریت جهادی وارد عمل شده و دولت را یاری کرد.

به گزارش دزنا ۲۴ ، ˈدکتر علی عمادˈ عصر سه شنبه در نشست شورای اداری دزفول در محل فرمانداری ویژه این شهرستان با تشریح وضعیت اقتصادی کشور و برنامه های دولت تدبیر و امید افزود:با وجود چهار و نیم میلیون نفر نیروی بیکار در کشور مدیران دستگاههای اجرایی باید با تفکر جهادی وارد صحنه شده تا گذر از دوران رکود اقتصادی با شتاب بیشتری صورت گیرد.

وی جمعیت بیکار استان خوزستان را ۳۵۰ هزار نفر عنوان کرد و گفت: از این تعداد ۹۵ هزار نفر جوانان تحصیل کرده بوده که در انتظار شغل برای تشکیل خانواده می باشند.

معاون استاندار خوزستان خاطر نشان کرد:همه افراد و گروه ها با هر تفکر و گرایش سیاسی باید کمک کنند تا تورم مهار شده و رونق اقتصادی به کشور باز گردد.

وی همچنین مهار تورم و رونق اقتصادی را در گرو تعامل با دیگر کشورها دانست و گفت: دولت تدبیر و امید با تبعیت از سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری وارد عمل شده و نقشه راهی برای برون رفت از این شرایط تدوین کرده است.

عماد در ادامه دولت دکتر روحانی را دولتی بی ریا و تابع رهبری و ولایت معرفی کرد و گفت: دولت یازدهم با تمام ظرفیت وارد صحنه شده تا رونق اقتصادی را به کشور بازگرداند.

امام جمعه دزفول نیز در این نشست از مدیران دستگاههای اجرایی خواست با ارزیابی عملکرد دستگاه مربوطه ، مشخص کنند در تحقق شعار امسال و نیز ایجاد اشتغال و تامین معیشت مردم چقدر موفق بوده اند.

حجت الاسلام ˈسیدمحمدعلی قاضی دزفولیˈ افزود: با گذشت حدود پنج ماه از سال مدیران باید عملکرد حوزه کاری خود را در زمینه اقتصاد ارزیابی کنند ضمن اینکه بررسی وضعیت ارتقای شاخص های فرهنگی نیز مهم و باید مورد توجه قرار گیرد.

وی گفت: در دولت تدبیر و امید باید بررسی شود چه میزان از شاخص های فرهنگی و اقتصادی در کشور تحقق یافته و اجرایی شده است.

امام جمعه دزفول در ادامه از اقدام دستگاه قضایی ، نیروی انتظامی و نیز بسیج و سربازان گمنام امام زمان (عج) به خاطر سرعت عمل در شناسایی و دستگیری عوامل قتل دو جوان در دزفول تقدیر کرد و گفت: از دستگاه قضایی انتظار می رود در راستای حفظ امنیت و آرامش جامعه دادگاه این قاتلان را خارج از نوبت تشکیل دهد.

حجت الاسلام قاضی دزفولی در ادامه مسوولیت را فرصتی برای خدمت شایسته به مردم دانست و به مدیران توصیه کرد از این فرصت در راستای خدمت بیشتر به مردم استفاده کنند.

معاون استاندار و فرماندار ویژه دزفول نیز با تشریح وضعیت کشاورزی این شهرستان و تولید محصولات فراوان از فراهم شدن زمینه صدور محصولات کشاورزی دزفول به کشورهای آسیای میانه خبر داد و گفت:با وجود تحریم روسیه از سوی اروپا ، می توان بخشی از محصولات کشاورزی دزفول را به بازار روسیه صادر کرد.

ˈحبیب الله آصفیˈ افزود: ناآرامی های اوکراین و آشوب های اخیر در کشور عراق به صادرات کشاورزی دزفول خسارت زده و کشاورزان از این بابت متضرر شده اند که با جایگزین کردن بازارهای هدف می توان این ضرر را جبران کرده و رونق اقتصادی را به منطقه بازگرداند.

ˈمحمد رضا رحمتی مهرˈ رییس اداره آب و فاضلاب روستایی دزفول نیز با تشریح وضعیت بحرانی آب روستایی در این شهرستان از معاون استاندار خوزستان برای کمک به حل بحران مالی استمداد طلبید و گفت: تامین نشدن اعتبارات آب روستایی موجب شده تا نگهداری و تامین آب یکصد روستای شهرستان با مشکل جدی مواجه شود.

منبع : ایرنا


قطع برق حین سخنان امام جمعه دزفول !

به گزارش دزنا ۲۴ ، شایان ذکر است شهرستان دزفول که یکی از معضلات همیشگی آن مشکلات زیرساختی برق می باشد ، در مهم ترین جلسه محلی که این بار با حضور دکتر علی عماد معاون برنامه ریزی و منابع انسانی استانداری خوزستان برگزار گردید ، حین سخنان حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی قاضی دزفولی امام جمعه دزفول با قطعی برق مواجه شد .

برای دقایقی این مشکل سالن جلسه را در گرمای آزاردهنده ای فرو برد و این رخداد آن هم در حضور کلیه مسئولین می تواند امتیاز مثبتی باشد تا با همت و پیگیری محسن نمازی فر رئیس اداره برق دزفول ، مساعدت مطلوبی برای شهرستان از منابع محلی و استانی اخذ گردد .

اشتراک مطلب با :
 1. سعيد Romania Unknow Browser Unknow Os گفت:

  امیدواریم مشکل آب روستایی دزفول با مدیریت مرد زحمت کش و پر تلاش جناب اقای مهندس رحمتی مهر در روزهای اینده حل بشود…

 2. متين Romania Unknow Browser Unknow Os گفت:

  با سلام فراوان .و تشکر از مدیریت سایت دزنا۲۴ برای رساندن اطلاعات سریع و دقیق…متاسفانه با وجود پیگیریهای مکرر مدیریت آبفا روستایی دزفول هنوز مشکلات این سازمان حل نشده است..مطمئنن اگر تلاشهای جناب اقای رحمتی و تجربیات ایشان نبود شاید شاهد توقف ابرسانی به روستاها و بوجود امدن معضلات و مشکلات فراوانی بودیم…روستاهای دزفول قلب تپنده تجارت و بازار این شهرستان میباشند و اگر آب کافی و سالم به این عزیزان نرسد ضررش برای ما هم که در شهر زندگی میکنیم میرسد…امیدواریم مشکل هر چه سریعتر با همت مسئولان شهری و استانی و همچنین نماینده شهرمون حل بشود

 3. روسنايي Romania Unknow Browser Unknow Os گفت:

  واقعا روستاهای دزفول با مشکل ابرسانی برخورد کردن ….

 4. حامد Romania Unknow Browser Unknow Os گفت:

  بنظرم این صحبتا رو اکثر مردم میتونن بزنن؛ مسئولین باید یه فرقی با مردم عادی داشته باشند!!!