تاریخ انتشار خبر: ۲۳ , مرداد, ۱۳۹۳ | ۱۰:۴۴:۳۸
کد خبر : 16535

دستگیری ۳۵ سارق موتورسیکلت در دزفول

به گزارش دزنا ۲۴، سرهنگ ˈعبدالسادات دستارانˈ روز چهارشنبه گفت: به دنبال وقوع چندین فقره سرقت موتورسیکلت در یک ماه گذشته، شناسایی و دستگیری سارقان و عوامل مرتبط با این سرقت ها به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت. وی ادامه داد: با تحقیقات گسترده و بهره گیری از امکانات فنی و […]

به گزارش دزنا ۲۴، سرهنگ ˈعبدالسادات دستارانˈ روز چهارشنبه گفت: به دنبال وقوع چندین فقره سرقت موتورسیکلت در یک ماه گذشته، شناسایی و دستگیری سارقان و عوامل مرتبط با این سرقت ها به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

وی ادامه داد: با تحقیقات گسترده و بهره گیری از امکانات فنی و اطلاعاتی پلیس، مخفیگاه سارقان موتورسیکلت که بیشتر معتاد به مواد مخدر هستند شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی در ۱۸ رشته عملیات ضربتی ۳۵ نفر از آنان دستگیر شدند.

سرهنگ دستاران افزود: در بازجویی انجام شده، سارقان به ۱۱۵ فقره انواع سرقت موتورسیکلت در شهرستان دزفول اعتراف کردند که این سرقت ها با احضار مالباختگان و بازسازی صحنه تایید شد.

جانشین فرمانده انتظامی دزفول بیان کرد: در تحقیقات مشخص شد این سارقان با همکاری تعدادی مالخر موتورهای سرقتی را اوراق و در قطعه های مجزا به فروش می رساندند.

وی به شهروندان توصیه کرد: موتورسیکلت های خود را به قفل ایمنی تجهیز کنند و آنها را در کنار خیابان رها نکنند.

سرهنگ دستاران افزود: ۹۰ درصد موتورسیکلت های سرقت شده فاقد تجهیزات ایمنی مناسب بوده که شهروندن باید در این رابطه هشدارهای پلیسی را جدی بگیرند.

اشتراک مطلب با :