تاریخ انتشار خبر: ۲۲ , مرداد, ۱۳۹۳ | ۱۲:۳۸:۳۳
کد خبر : 16532

فوت شهروند دزفولی به دلیل برق گرفتگی

عبدالحسین معظم‌فر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در دزفول اظهار داشت: بامداد امروز مردی حدوداً ۵۰ ساله به‌علت برق گرفتگی روی تیر چراغ برق جان خود را از دست داد. وی افزود: به دنبال تماسی مبنی بر برق گرفتگی شخصی بر روی تیر چراغ برق، ستاد فرماندهی عملیات این سازمان سریعا تیم امداد و […]

عبدالحسین معظم‌فر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در دزفول اظهار داشت: بامداد امروز مردی حدوداً ۵۰ ساله به‌علت برق گرفتگی روی تیر چراغ برق جان خود را از دست داد.

وی افزود: به دنبال تماسی مبنی بر برق گرفتگی شخصی بر روی تیر چراغ برق، ستاد فرماندهی عملیات این سازمان سریعا تیم امداد و نجات را به محل حادثه واقع در جاده دزفول شوشتر روبه‌روی ذرت خشک کنی روغنی فرستاد.

رئیس اداره آتش نشانی دزفول تصریح کرد:‌ آتش نشانان به محض رسیدن در محل حادثه اقدام به انجام عملیات امداد کردند، ولی متاسفانه شدت برق گرفتگی به حدی بود که قبل از رسیدن امدادگران وی جان خود را از دست داده بود.

این مسئول متذکر شد: فرد فوت شده حدوداً ۵۰ ساله که بدون مجوز از سوی سازمان برق، جهت امورات برقی بر روی تیر چراغ برق رفته بود دچار برق گرفتگی شد و در دم جان باخت.

معظم‌فر در پایان اذعان داشت: آتش نشانان به کمک ماموران اداره برق اقدام به پایین آوردن جنازه وی از روی تیر چراغ برق کرده و سپس توسط نیروهای ۱۱۵ حاضر در محل انتقال داده شد.

اشتراک مطلب با :