تاریخ انتشار خبر: ۲۱ , مرداد, ۱۳۹۳ | ۲۳:۰۱:۴۳
کد خبر : 16528

مراسم تجلیل ازخبرنگاران دزفول امروز باحضورمعاون استانداربرگزار شد

در مراسمی از خبرنگاران و فعالان حوزه خبر در دزفول تجلیل شد. به گزارش شبکه اطلاع رسانی دزنا ۲۴”  مراسمی صبح امروز(سه شنبه ۲۱مرداد ۹۳) با چند روز تاخیر در سالن مجتمع فرهنگی سینمایی دزفول به مناسب روز خبرنگار و تقدیر از خبرنگاران برگزارشد.این مراسم با قرات قرآن و پخش سرود ملی ایران آغاز شد […]

در مراسمی از خبرنگاران و فعالان حوزه خبر در دزفول تجلیل شد.
به گزارش شبکه اطلاع رسانی دزنا ۲۴”  مراسمی صبح امروز(سه شنبه ۲۱مرداد ۹۳) با چند روز تاخیر در سالن مجتمع فرهنگی سینمایی دزفول به مناسب روز خبرنگار و تقدیر از خبرنگاران برگزارشد.این مراسم با قرات قرآن و پخش سرود ملی ایران آغاز شد و با تبریک غلامعلی تاج رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دزفول به خبرنگاران و فعالان عرصه قلم و قرات پیامی در این خصوص ادامه یافت.
در ادامه برنامه حبیب الله آصفی فرماندار دزفول و معاونت استانداری خوزستان با بیان نکاتی به پیوند ناگسستنی دولت با اصلاحات اشاره کرد و از تقویت و حمایت خبرنگاران گفت.
وی همچنین تاکید کرد: حرفه خبرنگاری آغاز اصلاح طلبی است و خبرنگاران اولین اطلاح‌طلبان جامعه اند.
فرماندار دزفول نقد خبرنگاران را کلید راه مدیران برای ادامه خدمت رسانی آگاهانه و هوشمندانه به مردم دانست و افزود: مدیران جامعه باید به تعهدات خود در قبال مردم عمل کنند.
“علی عماد” معاون برنامه‌ریزی ومنابع انسانی استانداری خوزستان نکاتی را در خصوص امنیت شغلی و استخدام خبرنگاران،تدوین نظام صنفی رسانه‌ای و بیمه خبرنگاران  بیان کرد و گفت:
با نقد عملکرد دولت فضا برای شکل گیری جامعه آزاد فراهم شده و در چنین فضایی خبرنگار بهتر می تواند به وظیفه خود عمل کند.
معاون استاندار خوزستان همچنین اظهار داشت: دنیای امروز به عنوان جامعه ای مردم سالار بیش از پیش نیازمند نقد خبرنگاران بوده و در این جامعه وظیفه خبرنگاران مهم ، خطیر و حساس است.
وی افزود:خبرنگار در جامعه مردم سالار با هدایت حکومت ، جهت دهی تشکیلات سیاسی و تقویت نهادهای مردمی مانع از بروز خطا و تخلف در مجموعه دولتمردان شده و می تواند افرادی را که بر خلاف منافع مردم گام بر می دارند هدایت کند.
عماد خبرنگاری را از جمله مشاغل سخت معرفی کرد و افزود: خبرنگار به دلیل دفاع از منافع مردم و حرکت در مسیر دمکراسی در راستای تسهیل خدمت رسانی بیشتر به مردم با سختی و مشکلات بسیاری روبروست.
وی در ادامه از خوزستان به عنوان استانی شاخص در حوزه رسانه نام برد و گفت: خوزستان از نظر رسانه های مکتوب و نوشتاری و نیز مجازی و شنیداری دارای رتبه شاخصی در کشور است اما صاحبان قلم و اندیشه از نظر کیفی باید تلاش بیشتری نمایند تا جایگاه واقعی خود را در کشور بدست آورند.عماد در این آیین همچنین با ابلاغ سلام و پیام تبریک استاندار خوزستان خطاب به اصحاب رسانه و خبرنگاران شهرستان دزفول بر تقویت حوزه خبر و اطلاع رسانی تاکید کرد.
علیرضا چرخابی هم به عنوان مسوول اداره اموراستان‌های اداره کل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و محمدرضا کرمی نژاد در جایگاه شهردار دزفول این روز را به خبرنگاران تبریک گفتند.
در پایان مراسم از سوی حبیب اله آصفی فرماندار ویژه, غلامعلی تاج رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دزفول و محمدرضا کرمی نژاد شهرداردزفول از خبرنگاران و فعالان حاضر در این حوزه با اهدای لوح تقدیروهدیه‌ای،تجلیل کردند.

اشتراک مطلب با :