تاریخ انتشار خبر: ۲۱ , مرداد, ۱۳۹۳ | ۲۲:۲۷:۳۷
کد خبر : 16526

مراسم تودیع و معارفه جانشین ناحیه مقاومت بسیج دزفول برگزار شد

طی مراسمی با حضور فرماندهین سپاه خوزستان، “سروان پاسدارعلی گل آرا” بعنوان جانشین جدید ناحیه مقاومت بسیج دزفول معارفه و از زحمات سرهنگ “خسرو آبادی” تقدیر و تشکر شد. به گزارش دزنا ۲۴”  بنقل از روابط عمومی سپاه ناحیه دزفول : صبح امروز با حضور سردار پاسدار “محمود معین پور” جانشین سپاه حضرت ولی عصر(عج) […]

طی مراسمی با حضور فرماندهین سپاه خوزستان، “سروان پاسدارعلی گل آرا” بعنوان جانشین جدید ناحیه مقاومت بسیج دزفول معارفه و از زحمات سرهنگ “خسرو آبادی” تقدیر و تشکر شد.
به گزارش دزنا ۲۴”  بنقل از روابط عمومی سپاه ناحیه دزفول : صبح امروز با حضور سردار پاسدار “محمود معین پور” جانشین سپاه حضرت ولی عصر(عج) و جمعی از مسئولین نظامی، مراسم تودیع و معارفه جانشین ناحیه مقاومت بسیج دزفول برگزار گردید.
در این مراسم که در حسینیه ولی عصر(عج) ناحیه مقاومت بسیج دزفول برگزار گردید، “سروان علی گل آرا” بعنوان جانشین جدید ناحیه مقاومت بسیج دزفول معارفه و از زحمات سرهنگ “خسرو آبادی” تقدیر و تشکر شد.
سردار معین پور، شهرستان دزفول را شهرستانی ممتاز دانست و افزود: شهرستان دزفول، در دوران دفاع مبارزات انقلاب اسلامی و در دوران دفاع مقدس امتحان عظیمی را داد و سرافراز از این امتحان خارج شد.
جانشین سپاه خوزستان، افزود: در دوران ۸ سال جنگ تحمیلی، در حالی فرزندان دزفول، در مناطق مختلف مشغول نبرد بودند، پدران و مادران این دیار در زیر موشکباران دشمن بعثی، مقاومت می کدند.
وی نسل جوان پاسدار را به الگو گیری از شهدا فراخواند و خاطر نشان کرد: شهدا، از ارزشها پاسداری و حفاظت کردند و رسالتشان را به خوبی انجام دادند و ما هم باید از آرمانهای انقلاب اسلامی با همه توان حفاظت کنیم و پاسدار خوبی برای خون شهدا باشیم.
سردار پاسدار معین پور، شایسته سالاری را مبنای انتخاب فرماندهان در سپاه عنوان و گفت: از این ناحیه مقاومت نیروهای زیادی به سایر نقاط استان رفته است که این نشان دهنده رویش های بسیار در این ناحیه مقاومت است.
این فرمانده و رزمنده دوران دفاع مقدس، بصیرت را لازمه اساسی یک پاسدار دانست و اظهار کرد: پاسداران باید پیام رهبری را خوب درک کرده و به آن عمل کنند.
جانشین سپاه حضرت ولی عصر(عج) خوزستان، رهبری را دیده بان انقلاب توصیف و اذعان کرد: فرمانده کل قوا، با بصیرت نافذ خود، عمق جبهه دشمن را رصد و نقشه های پلید آنها را نقش بر آب می کند.

اشتراک مطلب با :