تاریخ انتشار خبر: ۲۰ , مرداد, ۱۳۹۳ | ۲۲:۱۷:۵۲
کد خبر : 16512

شهردار جدید منطقه ۳ دزفول معارفه شد

دزنا ۲۴” بنقل ازروابط عمومی شهرداری دزفول مراسم معارفه شهردار جدید منطقه ۳ دزفول صبح امروز دوشنبه ۲۰/۵/۹۳ با حضور شهردار دزفول ، کارکنان و چند تن از مسئولین شهرداری در محل آن اداره برگزار شد. کرمی نژاد با تقدیر از زحمات سرکار خانم مهندس قلمبر دزفولی گفت عملکرد، جدیت و پشتکار فراوان  ایشان در […]

دزنا ۲۴” بنقل ازروابط عمومی شهرداری دزفول مراسم معارفه شهردار جدید منطقه ۳ دزفول صبح امروز دوشنبه ۲۰/۵/۹۳ با حضور شهردار دزفول ، کارکنان و چند تن از مسئولین شهرداری در محل آن اداره برگزار شد.

کرمی نژاد با تقدیر از زحمات سرکار خانم مهندس قلمبر دزفولی گفت عملکرد، جدیت و پشتکار فراوان  ایشان در دوره مدیریتشان بسیار خوب بوده و مورد تقدیر است.

در این مراسم شهردار دزفول ضمن معرفی  جناب آقای مهندس رضا سید محمودی به عنوان شهردار جدید منطقه، ابراز امیدواری کرد تا ایشان و مجموعه پرسنل بیش از پیش در  حل معضلات و مشکلات شهروندان تلاش و کوشش نمایند و به امور شهروندان به بهترین نحو رسیدگی کنند.

وی انتخاب سید محمودی را اصلح دانست و گفت بنده اعتقاد دارم که باید مدیر هر مجموعه ای از درون همان مجموعه انتخاب شود که این امر باعث می شود تا تلاش همه برای انجام امور مضاعف گردد و هر شخصی که تلاش بیشتری دارد بداند که می تواند روزی مدیر همان مجموعه شود.

کرمی نژاد همچنین در جمع کارکنان منطقه ۳ وقت شناسی، همدلی و وظیفه شناسی را از مجموعه شهرداری خواستار شد و گفت باید با حداکثر توان به خواسته های شهروندان رسیدگی شود.

شهردار دزفول در پایان اضافه کرد که صداقت، پاکی، کیفیت و سرعت باید در مجموعه شهرداری حرف اول را بزند و پایه و اساس کارها باشد.

اشتراک مطلب با :