تاریخ انتشار خبر: ۲۰ , مرداد, ۱۳۹۳ | ۲۲:۱۵:۰۲
کد خبر : 16510

دانشگاه آزاد دزفول در ۷۲ رشته تحصیلی بدون آزمون دانشجو می پذیرد

ˈ محسن حسین سوزنگرونˈ روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ما افزود: ثبت نام برای رشته های بدون آزمون و با آزمون دانشگاه آزاد برای سال تحصیلی آینده از ۲۱ مردادماه آغاز و تا اول شهریور ادامه دارد. وی با اشاره به ثبت نام از طریق سامانه www.azmoon.org گفت:برای ثبت نام در رشته […]

ˈ محسن حسین سوزنگرونˈ روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ما افزود: ثبت نام برای رشته های بدون آزمون و با آزمون دانشگاه آزاد برای سال تحصیلی آینده از ۲۱ مردادماه آغاز و تا اول شهریور ادامه دارد.

وی با اشاره به ثبت نام از طریق سامانه www.azmoon.org گفت:برای ثبت نام در رشته های بدون آزمون محدودیتی وجود نداشته و مخاطبان با هر شغل و سنی می توانند برای ادامه تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی اقدام کنند.

وی گفت:دانشگاه آزاد دزفول درخواست پذیرش دانشجو بدون آزمون در ۸۲ رشته را داده بود که تاکنون با ۷۲ رشته موافقت شده است.

سوزنگرون اظهار داشت:این واحد دانشگاهی در ۳۲ رشته در مقطع کارشناسی پیوسته ، ۲۲ رشته کارشناسی ناپیوسته و در ۱۹ رشته در مقطع کاردانی ناپیوسته برای سال تحصیلی جدید بدون آزمون دانشجو می پذیرد.

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد دزفول ظرفیت پذیرش دانشجو در رشته های بدون آزمون و با آزمون این واحد دانشگاهی را شش هزار دانشجو عنوان کرد که نسبت به سالهای گذشته افزایش قابل ملاحظه ای دارد.

اشتراک مطلب با :