تاریخ انتشار خبر: ۱۸ , مرداد, ۱۳۹۳ | ۲۱:۳۱:۵۸
کد خبر : 16485

قاتلان مسلح در دزفول به دام افتادند+جزئیات

ˈعباس حسینی پویاˈ عصر روز شنبه در جمع خبرنگاران افزود: این افراد دو جوان اهل روستای سنجر را اواخر هفته گذشته در یکی از مناطق شهر دزفول با اسلحه جنگی به قتل رسانده و متواری شدند. وی افزود:به دنبال وقوع این حادثه که موجی از التهاب و نارضایتی در بین مردم دزفول ایجاد کرد، مسوولان […]

ˈعباس حسینی پویاˈ عصر روز شنبه در جمع خبرنگاران افزود: این افراد دو جوان اهل روستای سنجر را اواخر هفته گذشته در یکی از مناطق شهر دزفول با اسلحه جنگی به قتل رسانده و متواری شدند.

وی افزود:به دنبال وقوع این حادثه که موجی از التهاب و نارضایتی در بین مردم دزفول ایجاد کرد، مسوولان امنیتی و قضایی وارد عمل شده و بازپرس ویژه قتل در محل حادثه حضور یافت.

حسینی پویا افزود:در کمتر از ۴۸ ساعت دو نفر مظنون حادثه دستگیر و نفر سوم نیز در یکی از شهرهای اطراف دستگیر و به قتل اعتراف کردند.

وی افزود:قاتل اصلی این حادثه نیز که قصد خروج از مرز و فرار به کشور عراق را داشت ، دستگیر شد.

رییس دادگستری دزفول گفت:در این خصوص چهار نفر دستگیر شدند که سه نفر عامل اصلی قتل و یک نفر نیز به قصد همکاری با آنان برای فراری دادن قاتل به دام افتاد.

وی در خصوص علت این حادثه افزود:قاتل اصلی این حادثه به قصد انتقامجویی بابت اعدام دایی خود که به دلیل قتل در نزاع طایفه ای اعدام شد، دست به این جنایت زد.

حسینی پویا افزود: قاتل با تهیه اسلحه و اجیر کردن چند نفر از دوستانش اقدام به قتل دو جوان اهل روستای سنجر کرد در حالی ان دو جوان مقتول هیچ گونه نقشی در نزاع طایفه ای نداشتند.

معاون مدیر کل دادگستری خوزستان نیز در این نشست ضمن تقدیر از صبوری خانواده مقتولین گفت:قاتل به جرم مواد مخدر زندانی بوده و در تعطیلات عید سعید فطر در مرخصی به سر می برد که اقدام به انتقام جویی خونین کرد.

ˈعلی افتخاریˈ افزود:همه کسانی که در این ارتباط دستگیر شدند به مجازات خود خواهند رسید و در اسرع وقت حکم این افراد صادر و اجرا می شود.

وی همکاری خانواده مقتولان را در دستگیری سریع قاتلان موثر خواند و از خانواده مقتولان خواست اطرافیان و جوانان را کنترل کنند تا پرونده منحرف نشده و دادگاه کیفری به بررسی پرونده بپردازد.

پدران مقتولین نیز با حضور در دفتر رییس دادگستری دزفول خواستار محاکمه سریع قاتلان شدند.

جانشین فرمانده انتظامی دزفول نیز گفت: سه شنبه شب گذشته دو جوان سوار بر موتور سیکلت حین تردد در بلوار کنار پل قدیم دزفول با سلاح کلاشینکف به قتل رسیدند.

سرهنگ ˈعبدالسادات دستارانˈ افزود:با تحقیقات پلیسی دو نفر مظنون اعتراف کردند با برنامه ریزی قبلی و تهیه یک قبضه اسلحه کلاشینکف این دو نفر را به قتل رساندند.

اشتراک مطلب با :
  1. حامد Romania Unknow Browser Unknow Os گفت:

    به این میگن سرعت عمل؛ تشکر.