تاریخ انتشار خبر: ۱۸ , مرداد, ۱۳۹۳ | ۲۱:۲۷:۴۸
کد خبر : 16479

نماینده مردم دزفول:محرومیت شایسته دزفول نیست مسئولان تلاش در محرومیت زدایی کنند

نماینده مردم شهرستان دزفول درمجلس شورای اسلامی باتبریک روز خبرنگار و ارزشمند خواندن حرفه خبرنگاری، بیان واقیعت ها و جلب اعتماد مردم را مهمترین رسالت خبرنگاران دانست وگفت: پس از گذشت بیش از ۳۵ سال از انقلاب اسلامی مشاهده محرومیت در بیشتر از مناطق شهرستان دزفول شایسته مردم متدین این منطقه نیست. به گزارششبکه اطلاع […]

نماینده مردم شهرستان دزفول درمجلس شورای اسلامی باتبریک روز خبرنگار و ارزشمند خواندن حرفه خبرنگاری، بیان واقیعت ها و جلب اعتماد مردم را مهمترین رسالت خبرنگاران دانست وگفت: پس از گذشت بیش از ۳۵ سال از انقلاب اسلامی مشاهده محرومیت در بیشتر از مناطق شهرستان دزفول شایسته مردم متدین این منطقه نیست.

به گزارششبکه اطلاع رسانی دزنا ۲۴: ،مهندس “عباس پاپی زاده”در نشست با خبرنگاران شهرستان دزفول به مناسبت روز خبرنگار، افزود: همه مسوولان شهرستان دزفول باید برای محرومیت زدایی از این شهرستان تلاش کنند.

وی با بیان اینکه خبرنگار باید نگاه ملی و بین المللی به مسائل و وقایع داشته باشد، افزود: رصد مسائل ملی و تجزیه و تحلیل آن و نیز نگاه آسیب شناسانه به مسائل جامعه در جذب و افزایش مخاطب یک رسانه موثر است.

پاپی زاده اضافه کرد: نقش و تاثیر خبرنگار و رسانه از نقش و تاثیر بسیاری از افراد عالم درجامعه بیشتر است زیرا توان و نگاه فنی و علمی خبرنگار به حوزه های مختلف به مراتب بیشتر از دیگر افراد جامعه است.

وی همچنین با تاکید بر ضرورت نگاه ملی به حرفه خبرنگاری، تصریح کرد: خبرنگاران نقش تربیتی، اقتصادی و هدایتگری در جامعه دارند که متاسفانه این نقش در نزد بسیاری از مسوولان کمتر مورد توجه قرار دارد.

نماینده مردم شهرستان دزفول درمجلس شورای اسلامی همچنین با تبریک روز خبرنگار، از حضور این قشر در عرصه های مختلف جامعه بویژه دردوران دفاع مقدس قدردانی کرد و آن را نشان از عزم و اراده و نیز شناخت درست آنان نسبت به جایگاه ارزشمند حرفه مقدس خبرنگاری و اطلاع رسانی به مردم دانست.

پاپی زاده همچنین با ارائه گزارشی از عملکرد ۲ ساله خود در حوزه های مختلف ملی، استانی و شهرستانی، از پیگیری برخی پروژه های بزرگ از جمله کارخانه فولاد، تخصیص اعتبارات ملی به بزرگراه دزفول-شوشتر وغیره… خبر داد و گفت: اقدامات خوبی طی ۲ سال گذشته در حوزه های مختلف از جمله بهداشت و درمان، برق و آب شرب منطقه انجام شده است.

وی همچنین برلزوم تعامل و وحدت بیشتر بین مسوولان شهرستان دزفول درجهت رشد و توسعه همه جانبه این شهرستان تاکید کرد و گفت: متاسفانه برخی گرایش ها و سلیقه های سیاسی سبب عقب ماندگی شهرستان و اتلاف انرژی مسوولان می شود.

اشتراک مطلب با :