تاریخ انتشار خبر: ۱۵ , مرداد, ۱۳۹۳ | ۲۲:۱۶:۲۱
کد خبر : 16456

سردارنقدی : مقاومت مردم مظلوم غزه ناشی از مقاومت مردم دزفول

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دزنا ۲۴،رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت : مقاومت مردم مظلوم غزه از ایستادگی مردم دزفول در دوران دفاع مقدس نشأت گرفته است چراکه دزفولی‌های قهرمان در جنگ ۸ ساله در برابر بمب‌ها و موشک‌های رژیم بعث عراق با اقتدار ایستادگی کردند و به پیروزی رسیدند. سردار نقدی عصر امروز در […]

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دزنا ۲۴،رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت : مقاومت مردم مظلوم غزه از ایستادگی مردم دزفول در دوران دفاع مقدس نشأت گرفته است چراکه دزفولی‌های قهرمان در جنگ ۸ ساله در برابر بمب‌ها و موشک‌های رژیم بعث عراق با اقتدار ایستادگی کردند و به پیروزی رسیدند.
سردار نقدی عصر امروز در مراسم افتتاحیه سالن ورزشی چند منظوره «کودکان شهید غزه» در مشهد افزود : همانگونه که فلسطینیان با الگوی مقاومت به اینجا رسیده‌اند که رژیم صهیونیستی را به عقب می‌رانند و عراق کودتای بزرگی را که آمریکا برای سقوط دولت قانونی این کشور به راه انداخته بود شکست داد به برکت همین مقاومت و ایستادگی کشور را در تمامی بخش‌ها شکوفا خواهیم کرد.
او تأکید کرد: عظمتی که ملت ایران به تبعیت از ولایت فقیه و عنایات اهل بیت (ع)‌ در دوران دفاع مقدس کسب کردند امروز الگویی برای ملت‌های مظلومی که در برابر جنایات دنیای استکبار ایستادگی می‌کنند، شده است.

اشتراک مطلب با :