تاریخ انتشار خبر: ۱۵ , مرداد, ۱۳۹۳ | ۲۲:۱۲:۲۰
کد خبر : 16454

سارقان ۲۵ دستگاه خودروی نیسان در شوشتر دستگیر شدند

دزنا ۲۴، به نقل از شوشترروز، سرهنگ بهروز حسنونددراین باره افزود: به دنبال وقوع چند مورد سرقت خودروی وانت نیسان در این شهرستان، در یک ماهه اخیر و تمرکز سارقان در سرقت یک نوع خاص از خودرو، موضوع به صورت ویژه در دستور کار تیم ویژه ماموران پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت. وی افزود: شیوه […]

دزنا ۲۴، به نقل از شوشترروز، سرهنگ بهروز حسنونددراین باره افزود: به دنبال وقوع چند مورد سرقت خودروی وانت نیسان در این شهرستان، در یک ماهه اخیر و تمرکز سارقان در سرقت یک نوع خاص از خودرو، موضوع به صورت ویژه در دستور کار تیم ویژه ماموران پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: شیوه ی سارقان در سرقت وانت های نیسان و رها کردن آن ها پس از مدتی در مناطق متروکه شهرستان، ظن پلیس را متوجه این مساله کرد که این سرقت ها با هدفی خاص و از سوی باندی حرفه ای دنبال می شود.

حسنوند خاطرنشان کرد: با انجام تحقیقات، سرانجام سر نخی از فعالیت یکی از سارقان حرفه ای و سابقه دار احشام به نام م به دست آمد که ماموران در ۲ عملیات غافل کننده با ورود به محل اختفای این سارق حرفه ای، نام برده را دستگیر و در بازرسی از محل مورد نظر مقادیر زیادی قطعات موتورسیکلت های اوراق شده کشف کردند.

این مقام انتظامی اظهار داشت: با انتقال سارق به مقر پلیس و در ادامه بازجویی های فنی و علمی، متهم ضمن معرفی سه نفر از هم دستانش در شهرستان های لالی و مسجد سلیمان، به ۲۵ فقره سرقت خودروی نیسان، موتورسیکلت و تعداد زیادی احشام از اهالی منطقه اعتراف کرد.

سرهنگ حسنوند در خاتمه خاطر نشان کرد: با شناسایی سایر اعضای باند، در سه عملیات ضربتی همگی دستگیر و پس از انتقال به پلیس آگاهی و انجام بازجویی تخصصی به کلیه موارد اعتراف و اظهار کردند تمامی سرقت ها را به صورت باندی انجام داده اند.

متهمان با تکمیل پرونده و مستندات قانونی روانه دادسرا شدند.

اشتراک مطلب با :