تاریخ انتشار خبر: ۱۳ , مرداد, ۱۳۹۳ | ۱۱:۳۴:۱۰
کد خبر : 16416

یک واحد قصابی در دزفول پلمپ شد

دزنا ۲۴، ˈ محسن ورجاوندˈ روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگارما افزود:این قصابی به دلیل رعایت نکردن استانداردهای بهداشتی وترکیب گوشت مرغ  با گوشت قرمز با دستور قضایی پلمب شد. وی افزود:نمونه گوشت چرخ کرده و جگر عرضه شده توسط این واحد قصابی به آزمایشگاه ارسال که به دلیل غیر قابل مصرف بودن ضبط […]

دزنا ۲۴، ˈ محسن ورجاوندˈ روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگارما افزود:این قصابی به دلیل رعایت نکردن استانداردهای بهداشتی وترکیب گوشت مرغ  با گوشت قرمز با دستور قضایی پلمب شد.

وی افزود:نمونه گوشت چرخ کرده و جگر عرضه شده توسط این واحد قصابی به آزمایشگاه ارسال که به دلیل غیر قابل مصرف بودن ضبط شد.

ورجاوند گفت:جگر عرضه شده توسط این قصابی غیر قابل مصرف بود ضمن این که گوشت چرخ کرده نیز حاوی گوشت مرغ و حاوی باکتری سالمونلا بود.

رییس دامپزشکی دزفول باکتری سالمونلا را عامل مشترک بیماری بین انسان و دام دانست وگفت:این باکتری عامل بیماری های گوارشی است.

وی همچنین از بازرسی یک هزار و ۹۰ واحد صنفی از جمله رستوران ، سردخانه ، کشتارگاه و واحدهای صنفی که از فرآورده های خام دامی در تولیداتشان استفاده می کنند خبر داد و گفت: این واحدها توسط اکیپ های نظارتی بهداشت دامپزشکی شهرستان دزفول بازرسی شدند.

ورجاوند افزود: ۲۲ نمونه فرآورده خام دامی مشکوک در بازرسی های انجام شده به آزمایشگاه ارسال گردید.

اشتراک مطلب با :
  1. غلامرضا Iran (ISLAMIC Republic Of) Unknow Browser Unknow Os گفت:

    بیاد غلام خرکش!!!!!!!!