تاریخ انتشار خبر: ۱۲ , مرداد, ۱۳۹۳ | ۲۰:۵۹:۰۴
کد خبر : 16403

استقبال دزفولی‌ها از فعالیت‌های فوق برنامه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

مسئول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شماره یک دزفول امروز در گفت‌وگو با خبرنگارما اظهار کرد: تابستان امسال همزمان با آغاز فعالیت‌های اوقات فراغت این مرکز به همت واحد کارشناسی و برنامه‌ریزی شورای فرهنگی مرکز یک دزفول برنامه‌های هنری کانون در نوبت عصر نیز برای بچه‌ها برنامه‌ریزی و اجرا شد. سعید گل‌گل با بیان […]

مسئول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شماره یک دزفول امروز در گفت‌وگو با خبرنگارما اظهار کرد: تابستان امسال همزمان با آغاز فعالیت‌های اوقات فراغت این مرکز به همت واحد کارشناسی و برنامه‌ریزی شورای فرهنگی مرکز یک دزفول برنامه‌های هنری کانون در نوبت عصر نیز برای بچه‌ها برنامه‌ریزی و اجرا شد.

سعید گل‌گل با بیان اینکه تاکنون این فعالیت‌های فوق برنامه با استقبال خوب کودکان و خانواده‌های آن‌ها روبه‌رو شده است پیرامون این برنامه‌ها افزود: کارگاه‌های «خلاقیت»، «نمایش خلاق» و «کارگاه موسیقی» سه کارگاهی هستند که بیش از ۸۰ نفر کودک دزفولی را به خود جذب کرده‌اند.

این مسئول فرهنگی توضیح داد: معصومه پولادک، نجمه واحدی، مرضیه پورفهیمی و اکرم موسوی چهار مربی کارگاه خلاقیت هستند و مسئولیت دو کارگاه موسیقی و نمایش خلاق نیز به ترتیب به عهده‌ی «علی با لویی» و «سعید گل‌گل» است.

به گزارش دزنا ۲۴ ، فعالیت‌های تابستانی کانون شماره یک دزفول در دو نوبت صبح و عصر در حال برگزاری است و فعالیت‌های عصرانه‌ آن با عنوان فعالیت‌های فوق برنامه که سومین دوره خود را سپری می‌کند تا پایان تابستان ۹۳ ادامه خواهد داشت.

اشتراک مطلب با :