تاریخ انتشار خبر: ۱۱ , مرداد, ۱۳۹۳ | ۲۱:۱۸:۴۶
کد خبر : 16398

افشای راز جسد بن لادن توسط همسرش

أمل الصدّاحˈ همسر یمنی ˈاسامه بن لادنˈ با اشاره به دخالت نیروهای پاکستانی در کشته شدن رهبر ˈالقاعدهˈ و پنهانکاری های دولت آمریکا در این خصوص گفت: بالگردی که جسد بن لادن را منتقل می کرد، در هوا منفجر شد و به همین دلیل آن ها نتوانستند جسد وی را به نمایش بگذارند. به گزارش […]

أمل الصدّاحˈ همسر یمنی ˈاسامه بن لادنˈ با اشاره به دخالت نیروهای پاکستانی در کشته شدن رهبر ˈالقاعدهˈ و پنهانکاری های دولت آمریکا در این خصوص گفت: بالگردی که جسد بن لادن را منتقل می کرد، در هوا منفجر شد و به همین دلیل آن ها نتوانستند جسد وی را به نمایش بگذارند.

به گزارش پایگاه خبری ˈوطنˈ، همسر یمنی بن لادن در مصاحبه با روزنامه ˈعکاظ سنترˈ با اشاره به این که وی در زمان کشته شدن بن لادن همراه او بود، افزود: زمانی که به محل سکونت ما در ˈابیت آبادˈ پاکستان حمله و سربازان شروع به پیاده شدن از بالگردها کردند، نیروهای ما با آن ها وارد درگیری شدند و این گونه درگیری سختی روی داد.
همسر بن لادن با اشاره بر اینکه در این حمله ارتش پاکستان، نیروهای آمریکایی را همراهی می کرد، گفت: آن ها خانه ما را به محاصره در آوردند، در آن منطقه حضور گسترده ای داشتند و شمار آنان بسیار زیاد بود.
وی تاکید کرد: دولت آمریکا داستان واقعی این رویداد را از مردم پنهان نگه داشته است.
همسر یمنی بن لادن اضافه کرد: آن ها خیلی زود وارد خانه شدند و اسامه بن لادن در آغاز درگیری ها اسلحه خود را به دست گرفت و خواست از طریق پنجره اتاق با آن ها درگیر شود، اما یک گلوله به صورتش اصابت کرد و بلافاصله بر زمین افتاد و کشته شد. پس از آن آمریکایی ها وارد خانه شده و متوجه مرگ بن لادن شدند.
وی اضافه کرد: نیروهای آمریکایی جسد بن لادن را به سرعت برداشته و به داخل یک بالگرد منتقل کردند و همراه با وی شماری از افسران نیروی دریایی آمریکا سوار این بالگرد شدند و فورا به پرواز در آمدند.
همسر بن لادن گفت: اما کمی بعد از پرواز، این بالگرد منفجر شد و تنها لاشه تکه تکه شده بالگرد و بقایای اجساد افسران و بن لادن باقی ماند.

وی خاطر نشان کرد که به همین دلیل خبر کشته شدن بن لادن تا مدتی پنهان نگه داشته شد، زیرا ˈباراک اوباماˈ و مقام های عالی رتبه کاخ سفید مستقیما شاهد این عملیات بودند و پس از این انفجار ترس و شگفتی همه را فرا گرفت، زیرا آن ها می خواستند جسد بن لادن را که در اختیارشان بود، سالم به همه نشان دهند و به همه ثابت کنند که پیروز شده اند، اما این طرح آن ها با شکست مواجه شد و در نهایت به همین دلیل بود که مراسم دفن او را در دریا انجام دادند و جسد تکه تکه شده بن لادن را در دریا انداختند .

اشتراک مطلب با :