تاریخ انتشار خبر: ۱۱ , مرداد, ۱۳۹۳ | ۱۰:۳۵:۱۰
کد خبر : 16385

۲۰ گردشگر از غرق شدن در رودخانه دز نجات داده شدند

دزنا ۲۴ ˈمحمد ابوالحلاجˈ  در گفت وگو با خبرنگارما افزود: مناطق گردشگری و تفریحی دزفول از جمله ساحل رودخانه دز در تعطیلات هفته گذشته میزبان خیل گردشگران از شهرهای مختلف کشور بود که تعدادی از گرشگران به دلیل بی احتیاطی و آشنا نبودن به فن شنا دچار حادثه شدند. وی افزود:ناجیان غریق شهرداری دزفول ۱۷ […]

دزنا ۲۴ ˈمحمد ابوالحلاجˈ  در گفت وگو با خبرنگارما افزود: مناطق گردشگری و تفریحی دزفول از جمله ساحل رودخانه دز در تعطیلات هفته گذشته میزبان خیل گردشگران از شهرهای مختلف کشور بود که تعدادی از گرشگران به دلیل بی احتیاطی و آشنا نبودن به فن شنا دچار حادثه شدند.

وی افزود:ناجیان غریق شهرداری دزفول ۱۷ نفر را در منطقه تفریحی علی کله و سه نفر دیگر را در پایین دست رودخانه دز از مرگ حتمی در رودخانه دز نجات دادند.

معاون امور شهری شهرداری دزفول سن این افراد را بین ۱۵ تا ۳۰ سال عنوان کرد و گفت:هشت نفر از حادثه دیدگان اهل اهواز، دو نفر از شوش و بقیه از شهرهای دیگر از جمله باغملک،کرمانشاه و ایذه بودند.

ابوالحلاج حال افراد نجات یافته را مساعد عنوان کرد و گفت:دو نفر از این افراد زن و بقیه مرد بودند که به همراه خانواده برای تفریح به دزفول سفر کرده بودند.

اشتراک مطلب با :