تاریخ انتشار خبر: ۱۱ , مرداد, ۱۳۹۳ | ۱۰:۳۲:۵۶
کد خبر : 16382

رحمتی مهر: به داد آب روستاهای دزفول برسید

“محمدرضا رحمتی مهر” در گفت و گو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی دزنا ۲۴ گفت: از اعتبارات ۶ونیم میلیارد تومان سال ۹۲ که برای آب روستایی در نظر گرفته شده بود فقط ۳۰درصد آن داده شده و از ۲میلیارد تومان اعتبار امسال هنوز یک ریال هم پرداخت نشده است. وی تصریح کرد:با این شرایط،۴ماه است […]

“محمدرضا رحمتی مهر” در گفت و گو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی دزنا ۲۴ گفت: از اعتبارات ۶ونیم میلیارد تومان سال ۹۲ که برای آب روستایی در نظر گرفته شده بود فقط ۳۰درصد آن داده شده و از ۲میلیارد تومان اعتبار امسال هنوز یک ریال هم پرداخت نشده است.
وی تصریح کرد:با این شرایط،۴ماه است که حقوق کارمندان مجموعه پرداخت نشده است و بدون هیچ گونه اعتباری فعالیت می کنیم.اگر شرایط به همین منوال پیش برود آب‌رسانی به مناطق روستایی متوقف خواهد شد.
مدیر امور آب و فاضلاب روستایی دزفول ادامه داد:تانکرهای ویژه آب رسانی ما به دلیل کمبود سوخت و ۴تا از ماشین‌های سبک به دلیل خرابی و عدم بودجه برای تعمیر آن‌ها بدون فعالیت مانده اند.
رحمتی مهر تاکید کرد:تعداد روستاهایی که آب رسانی به آن‌ها انجام می گیرد ۱۱۵تا است که ۲۰۰کیلومتر را شامل می شود.ما برای پوشش آب‌رسانی به این محدوده به امکانات و اعتبارت بیش تری نیاز داریم.
وی همچنین افزود:مکاتبات و نامه نگاری های زیادی به صورت های مختلف انجام شده ولی هیچ نتیجه ای نداشته است.ما توجه به اهمیت زیاد آب و جایگاه مهم آن در زندگی که همه به آن واقفیم در خواست توجه بیش تر به این ارگان را از طرف مسوولان ذی ربط داریم.

اشتراک مطلب با :
 1. مقاومت Romania Unknow Browser Unknow Os گفت:

  با عرض سلام..امیدواریم این تلاشها و پیگیریها نتیجه بخش باشند و مسئولین به فکر باشند تا مقاومت و ایستادگی در برابر این بحران پایدار باشد و با همت کسانی که میتوانند کمک بکند این مشکلات به پایان برسد..سپاس از مدیریت و پرسنل زحمت کش ابفار دزفول

 2. رند بی منظور Iran (ISLAMIC Republic Of) Unknow Browser Unknow Os گفت:

  هیچ روحیه ای برای انجام کار و کار کردن در این شرکت دیگه ندارم..به داد ما برسید…تا کی بی حقوقی…جمعی از پرسنل ابفار دزفول

 3. شهروند Romania Unknow Browser Unknow Os گفت:

  واقعا متاسفیم برای این مسعولین از بزرگ تا کوچک..

 4. ....... Romania Unknow Browser Unknow Os گفت:

  امیدواریم نماینده شهرمون که تمام فکرش برای آباد کردن روستاها بوده,بفکر آب روستاها و عدم بودجه کافی برای اداره و نگهداری سیستم ابرسانی به روستاها باشد

 5. خسته دل.. Iran (ISLAMIC Republic Of) Unknow Browser Unknow Os گفت:

  کی به داد ما میخواد برسه….در این روزگار بی کسی پس کی میرسی ای حقوق ای حقوق….جانم به قربانت ای حقوق……