تاریخ انتشار خبر: ۱۰ , مرداد, ۱۳۹۳ | ۱۸:۱۲:۱۳
کد خبر : 16376

جنایت هولناک در اهواز/جوانی پدر و دو فرزندش را کشت

رحمان موسوی عصر امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اهواز با تایید این خبر اظهار کرد: پسر خانواده به دلیل ازدواج بدون رضایت خانواده، اقدام به قتل پدر و دو فرزند خود کرد. پسر خانواده به خاطر این ازدواج با والدین خود دچار اختلاف شدید و به نوعی از خانواده طرد شده بود. موسوی […]

رحمان موسوی عصر امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اهواز با تایید این خبر اظهار کرد: پسر خانواده به دلیل ازدواج بدون رضایت خانواده، اقدام به قتل پدر و دو فرزند خود کرد. پسر خانواده به خاطر این ازدواج با والدین خود دچار اختلاف شدید و به نوعی از خانواده طرد شده بود.

موسوی گفت: در دو سه روز گذشته پسر خانواده به خانه پدری خود می‌رود و مورد سرزنش خانواده قرار می‌گیرد.

معاون اجتماعی نیروی انتظامی خوزستان تصریح کرد: در ‌‌نهایت صبح امروز پسر این خانواده از لحاظ روحی و روانی دچار اختلال می‌شود و با چاقو به خانواده خود حمله می‌کند. در این اقدام پدر و دو فرزند خود را به قتل می‌رساند و خواهر، داماد خانواده، مادر و همسر خود را زخمی می‌کند.

موسوی گفت: در این حادثه خانواده با دل‌رحمی با پسرشان برخورد می‌کنند و نمی‌خواستند آسیبی به او برسانند اما قاتل از لحاظ روانی مشکل پیدا می‌کند و سیستم عصبی او به هم می‌ریزد و با بی‌رحمی سه تن از اعضای خانواده خود را به قتل می‌رساند.

معاون اجتماعی نیروی انتظامی خوزستان عنوان کرد: اعضای مجروح خانواده به بیمارستان منتقل شدند و قاتل دستگیر شده و در اختیار اداره آگاهی قرار دارد.

اشتراک مطلب با :