تاریخ انتشار خبر: ۱۰ , مرداد, ۱۳۹۳ | ۱۸:۰۷:۱۱
کد خبر : 16374

کسب مقام قهرمانی توسط دانشجوی دانشگاه آزاد /صعود کوهنواردان به قله سهند

به گزارش دزنا ۲۴،  به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان کشور، بامربیگری “میرحسین قیطاسی” دانشجوی آموزشکده فنی و حرفه­ ای سما واحد دزفول، موفق به کسب مقام سوم جهان در مسابقات جهانی اسلواکی شد. فرنگی کاران نوجوانان کشورمان در این رقابت ها که روزهای ۲۴ و ۲۵ تیرماه در شهر […]

به گزارش دزنا ۲۴،  به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان کشور، بامربیگری “میرحسین قیطاسی” دانشجوی آموزشکده فنی و حرفه­ ای سما واحد دزفول، موفق به کسب مقام سوم جهان در مسابقات جهانی اسلواکی شد.

فرنگی کاران نوجوانان کشورمان در این رقابت ها که روزهای ۲۴ و ۲۵ تیرماه در شهر هومنه اسلواکی برگزار شد، با کسب یک مدال طلا(آرمان علیزاده وزن ۷۶ کیلوگرم)، یک مدال نقره(محمد رضا آقا نیا وزن ۵۰ کیلوگرم) و سه مدال برنز(کرامت عبدولی وزن ۵۸ کیلوگرم، پویا ناصرپور وزن ۴۶ کیلوگرم و علی رضا نجاتی وزن ۴۲ کیلوگرم) با اختلاف تنها شش امتیاز نسبت به تیم های روسیه و آذربایجان، به مقام سوم جهان رسید.

تیم کشتی فرنگی نوجوانان کشورمان در سال ۲۰۱۱ میلادی با کسب(سه مدال طلا و دو مدال برنز) در مجارستان به مقام سوم جهان رسید، همچنین در سال ۲۰۱۲ میلادی در آذربایجان با کسب (دو مدال نقره و یک مدال برنز) به مقام هفتم و در سال ۲۰۱۳ میلادی در کشور صربستان با کسب (یک مدال طلا) به مقام هشتم جهان رسیده بود.

صعود گروه کوهنوردی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول به کوه سهند

گروه کوه نوردی دانشگاه آزاد اسلامی دزفول  به مناسبت عید سعید فطر به قله کوه سهند واقع در استان آذربایجان غربی صعود نمودند.

کوه سهند با ارتفاع بیش از ۳۷۱۰ متر به عنوان عروس کوههای ایران معروف می باشد.

همنوردانی که در این صعود حضور داشتند عبارتند از :

سعید نعمت راد، مهدی سلامتی پور، محسن حسین سوزنگرون، منصور جانبخش ، حمید رضا گلاب خیام، علی ساکتی

لازم به ذکر است، گروه کوه نورد ی این واحد دانشگاهی صعود های مختلفی همچون بیسکمپ اورست ،ارارات، البروس، دماوند، سبلان ، دنا، زرد کوه و ….. را در کارنامه خود دارد.

 

اشتراک مطلب با :