تاریخ انتشار خبر: ۱۰ , مرداد, ۱۳۹۳ | ۱۷:۴۰:۵۸
کد خبر : 16359

نماینده اندیمشک درمجلس :وزیر رفاه قانون کار را مطالعه کند

سیدعیسی دارایی، عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس، با اشاره به نامه وزارت کار به شهرداری تهران پیرامون بحث تفکیک جنسیتی اظهار داشت: این موضوع هیچ گونه مغایرتی با شرع و قانون ندارد و احتمالا وزیر تعاون و کار، قانون کار را به درستی مطالعه نکرده است. […]

سیدعیسی دارایی، عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس، با اشاره به نامه وزارت کار به شهرداری تهران پیرامون بحث تفکیک جنسیتی اظهار داشت: این موضوع هیچ گونه مغایرتی با شرع و قانون ندارد و احتمالا وزیر تعاون و کار، قانون کار را به درستی مطالعه نکرده است.

وی افزود: چه ایرادی دارد که در محل کار بانوان از آقایان جدا باشند؟ من فکر می‌کنم وزارت کار در صدد بوده تا با این مسئله سیاسی برخورد کند.

نماینده مردم اندیشمک در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر عملکرد مثبت شهرداری تهران گفت: شهرداری تهران از جمله سازمان‌هایی است که کمترین انتقاد به آن وارد است و من فکر می‌کنم باید به وزیر کار بگوییم شما به کارهای خودتان برسید و مشکلات دیگر را برطرف کنید.

دارایی خطاب به وزیر کار گفت:‌ شما هنوز آماری از بیکاری ارائه نداده‌ای و در این زمینه کار مثبتی انجام نشده است از سوی دیگر یک کار در بحث سبد کالا به شما سپرده شد که آن را هم به درستی انجام ندادید بنابراین انتقاد را به عهده مردم بگذارید.

اشتراک مطلب با :