تاریخ انتشار خبر: ۷ , مرداد, ۱۳۹۳ | ۰۰:۴۷:۴۳
کد خبر : 16343

مجوز نخستین شعبه دانشگاه امیرالمومنین(ع) برای دزفول اخذ شد

به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی دزنا ۲۴” حجت الاسلام والمسلمین قاضی دزفولی در گفتگویی   افزود : براساس توافقات انجام شده با حضرت آیت الله موسوی جزایری مجوز اولین شعبه دانشگاه امیرالمومنین (ع) جهت پذیرش دانشجو به دزفول اعطا گردیده است . ایشان افزود : با آغاز فعالیت این دانشگاه در نیمه دوم سال تحصیلی ۹۴-۹۳ […]

به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی دزنا ۲۴” حجت الاسلام والمسلمین قاضی دزفولی در گفتگویی   افزود : براساس توافقات انجام شده با حضرت آیت الله موسوی جزایری مجوز اولین شعبه دانشگاه امیرالمومنین (ع) جهت پذیرش دانشجو به دزفول اعطا گردیده است .

ایشان افزود : با آغاز فعالیت این دانشگاه در نیمه دوم سال تحصیلی ۹۴-۹۳  ؛ جذب دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد صورت خواهد گرفت و پذیرفته شدگان شروع به تحصیل خواهند کرد

“قاضی دزفولی ” اظهار داشت : ورود داوطلبان به این دانشگاه از طریق آزمون سراسری بوده و برای دانشجویان داشتن مدرک کارشناسی و برای طلاب داشتن سطح ۲حوزه علمیه الزامی است .

“امام جمعه دزفول” با اعلام اینکه محل در نظر گرفته شده برای دانشگاه به صورت موقت می باشد ، از افراد مومن و خیر خواست که به منظور نشر و ترویج معارف اهل بیت(علیهم السلام) در راستای ساخت این فضای فرهنگی آموزشی کمال همکاری و مساعدت لازم را داشته باشند .

گفتنی سایر اطلاعات تکمیلی در خصوص این دانشگاه متعقباً از طریق این پایگاه به اطلاع علاقمندان خواهد رسید

منبع : مجد دز

اشتراک مطلب با :